SWTOR önümüzdeki hafta ücretsiz oluyor!

Bu yazı 5 sene önce eklendi.
Jack O'Lantern

SWTOR Ücretsiz

Geçtiğimiz sene yayınlanan bilim kurgu MMORPG Star Wars: The Old Republic 15 Kasım Perşembe günü hibrid bir ücretsiz modele geçiş yapıyor.

Ücret ödemeyen oyuncular da 8 sınıftan karakter yaratabilecek ve 50. seviyeye kadar yükselebilecekler. Bazı kısıtlamalar olacak fakat oyunun web mağazasında minimum 4.99$ harcanarak bu kısıtlamaların büyük çoğunluğu kaldırılabilecek.

Önceden kayıtlı olan oyuncular “Preferred Status” seviyesinde oyuna devam edecekler ve 20 Aralıktan önce hesaplarını yeniden aktif ederlerse bu oyunculara ücretsiz Cartel Coin hediye edilecek. Mevcut kayıtlı oyuncular ise bu durumdan etkilenmeyecek ve oyuna tam erişim hakları devam edecek; ayrıca her ay ücretsiz Cartel Coin kazanacaklar.

SWTOR incelemesi için tıklayın.

Star Wars The Old Republic Free to Play resmi duyurusu için tıklayın.

SWTOR F2P Tanıtım Videosu

Benzer Yazılar

Playerunknown’s Battlegrounds: Hayatta Kalma Savaşı resmen başladı!

2 ay önce
Zayt

Nfinity Games’in Türkiye, Ortadoğu, Kıbrıs ve Azerbaycan’da servisini üstlendiği bilgisayar oyunu “Playerunknown’s Battlegrounds”, 26 Mart Pazar günü İstanbul – Fulya’da bulunan Yapı Endüstri Merkezinde görkeml...

Counter-Strike 1.6 Tekrar Geliyor

6 ay önce
Blood

Zamanın en iyi oyunları arasında olan ve halen daha olsa oynarız diyen bir oyuncu kitlesine sahip olan Counter-Strike 1.6 CS:GO üzerinden geliyor. Geçtiğimiz günlerde bir mod yayıncısı tarafından ilk fra...

Yazıyla İlgili Yorumlar