Tales of Fantasy

Bu inceleme 7 sene önce eklendi.
Jack O'Lantern
Tales of Fantasy
 • Grafik
  ?
 • Ses
  ?
 • Hikaye
  ?
 • Oynanabilirlik
  ?
 • Genel Puan
  ?

[tabgroup]
[tab title=”İnceleme”]

Tales of Fantasy

Tales of Fantasy İnceleme

Tales of Fantasy binek üzerinde savaşabildiğiniz, çok sayıda yaratığı evcilleştirebildiğiniz ve hatta kanatlara sahip olabildiğiniz fantastik bir 3D MMORPG. Oyunda iki topluluktan (Bohren ve Ashland) birine katılıp üç meslek seçimi ile toplamda sekiz sınıfı tecrübe etme imkanınız bulunuyor.

Diğer pek çok Asya MMORPG’sinden alışık olduğunuz oyun mekaniği ile Tales of Fantasy geleneksel Uzak Doğu topraklarında geçiyor. Yine de oyunun öne çıktığı bazı farklılıkları var. Işık efektleri, kaliteli karakter modellemeleri ve detaylı kaplamalar sayesinde oyun genel olarak güzel bir grafiksel deneyim sunuyor. Karakter animasyonları ve görsel efektler kadar etkileyici. Fakat arayüz on yıllık bir MMO oyunu oynadığınız hissine kapılmanıza neden oluyor. Yazı fontları, simgeler ve menüler zamanın gerisinde kalmış.

Binekler oyunun en dikkat çekici yanlarından biri. Oyunun daha başlarında bir binek sahibi olabilir ve binek üzerinde savaşabilirsiniz. İlk sınıfınızı seçmek için ise 5. seviyeye kadar sabretmek zorundasınız. 2. sınıf seçimini 20. seviyede, 3. sınıf seçimini ise 40. seviyede yapıyorsunuz. Oyunda kazandığınız title’lar da farklı avantajlar sağlıyor.

Çoğu yönüyle alışıldık bir MMORPG olmasını ve kötü arayüzünü göz ardı edebilirseniz, güzel grafikleri ve esnek oynanışı ile Tales of Fantasy‘i mutlaka denemelisiniz.

[/tab]
[tab title=”Ekran Görüntüleri”]


[/tab]
[tab title=”Video”]

[/tab]
[tab title=”Sistem Gereksinimleri”]

Minimum Gereksinimler:
İşletim Sistemi: Windows XP / Vista / 7
İşlemci: Pentium 4 2.0 Ghz
RAM: 1 GB
HDD: 3 GB
Ekran Kartı: nVIDIA GeForce FX5200 / ATI Radeon X700

Önerilen:
İşletim Sistemi: Windows XP / Vista / 7
İşlemci: Pentium 4 3.0 Ghz veya üstü
RAM: 2 GB
HDD: 3 GB
Ekran Kartı: nVIDIA GeForce 7600 GT / ATI Radeon X1600
[/tab]
[/tabgroup]

Değerlendirme: Değerlendirmelere yukarıda ki yazıdan ulaşabilirsiniz.

Benzer İncelemeler

Star Conflict
8.4
Puan
War Thunder

War Thunder

[tabgroup] [tab title="İnceleme"] War Thunder İnceleme İnceleme hazırlanıyor... [/tab] [tab title="Ekran Görüntüleri"] [gallery link="file" columns="5" ids="16120,16121,16122,16123,16124,16125,16126,1...

8.6
Puan

Yazıyla İlgili Yorumlar

 1. infazcinet dedi ki:

  beyler bu oyun sizce güzelmidir????