Tales Runner

Bu inceleme 7 sene önce eklendi.
Jack O'Lantern
Tales Runner
 • Grafik
  ?
 • Ses
  ?
 • Hikaye
  ?
 • Oynanabilirlik
  ?
 • Genel Puan
  ?

[tabgroup]
[tab title=”İnceleme”]

Tales Runner

Tales Runner İnceleme

Not: Tales Runner sonlandırıldı.

Tales Runner 10 karakterden birini seçip 4 farklı oyun modunda yaya olarak yarışabileceğiniz renkli bir yarış MMO oyunu. Yarışlarda topladığınız power-up’larla diğer oyuncuları saf dışı bırakabilir, kazandıklarınızla karakterinizin özelliklerinizi artıracak yeni kıyafetler ve eşyalar satın alabilirsiniz.

Mario Kart ile büyük benzerlikler taşıyan Tales Runner aksiyonu bol bir yarış tecrübesi sunuyor. 30 oyuncuya kadar desteklenen oyun modlarından Individual Match ilk bitirenin kazandığı standart yarış modu. Team Match‘de 8 kişi iki takım halinde yarışıyor. Relay Race modunda oyuncular bir sopayı elden ele geçirerek finish’e ulaşmaya çalışıyorlar. En ilginç mod olan Survival‘da ise bir boss’tan kaçarak yarışı bitirmeniz gerekiyor. Tek kişilik görevler de unutulmamış.

Çeşitli stunt’lar gerçekleştirebilmeniz için yarıştığınız fantastik mekanlara engeller ve power nesneleri yerleştirilmiş. Örneğin içinden geçenleri farklı hayvanlara dönüştüren bir bulut ya da yarışçıları geriye fırlatan tuzaklar Tales Runner‘da bulacaklarınız arasında. Kontroller bu tarz bir oyundan bekleyeceğiniz gibi gayet basit tasarlanmış. Yine de yarış alanlarını tanımadan çok başarılı olmayı beklemeyin. Ustalaşmak biraz zaman alıyor.

Hem yetişkinlerin, hem de küçük yaştaki oyuncuların ilgisini çekebilecek bir oyun Tales Runner. Eğer arada eğlenmek için açabileceğiniz bir yarış MMO oyunu arıyorsanız Tales Runner‘ı deneyin.

[/tab]
[tab title=”Ekran Görüntüleri”]


[/tab]
[tab title=”Video”]

[/tab]
[tab title=”Sistem Gereksinimleri”]

Minimum Gereksinimler:
İşletim Sistemi: Windows XP / Vista / 7
İşlemci: Pentium-III 800MHz
RAM: 512 MB
HDD: 1.5 GB
Ekran Kartı: 128 MB

Önerilen:
İşletim Sistemi: Windows XP / Vista / 7
İşlemci: Pentium-IV 2.0GHz
RAM: 1 GB
HDD: 2 GB
Ekran Kartı: 256MB
[/tab]
[/tabgroup]

Değerlendirme: Değerlendirmelere yukarıda ki yazıdan ulaşabilirsiniz.

Benzer İncelemeler

Star Conflict
8.4
Puan
War Thunder

War Thunder

[tabgroup] [tab title="İnceleme"] War Thunder İnceleme İnceleme hazırlanıyor... [/tab] [tab title="Ekran Görüntüleri"] [gallery link="file" columns="5" ids="16120,16121,16122,16123,16124,16125,16126,1...

8.6
Puan

Yazıyla İlgili Yorumlar

 1. atakan dedi ki:

  Ya arkadaşlar oyunu indirip kurdum ama ID filan yazamıyorum sanki klavye bozulmuş gibi ama klavye çalışıyor lütfen yardım edin.

 2. Tolga dedi ki:

  Onun için klavyeni inglizce yapacaksın
  Oyun sadece Kore çin ve amerikan, ingiliz ingilizcesi klayelerini kabul ediyor.
  Denetim masasında klavyeni Türkçe q dan A.B.D ye geçir