Tauri World

Bu inceleme 8 sene önce eklendi.
Jack O'Lantern
Tauri World
 • Grafik
  ?
 • Ses
  ?
 • Hikaye
  ?
 • Oynanabilirlik
  ?
 • Genel Puan
  ?

Tauri World

Tauri World İnceleme

Tauri World oyunu mynetin şu an için Türkçe dahil 15 dil destekleyen ücretsiz browser(tarayıcı) oyunudur. Oyunu oynamak için mynet hesabınızla oyuna login olabilirsiniz. İsterseniz facebook hesabınızla da oyunu oynayabilirsiniz.

Tauri World browser oyununa kendi hesabımla giriş yaptım, ilk gözlemlerime göre oyun çok anlaşılır olduğunu söyleyebilirim. Belkide oynanış şekli & adanın gelişme tarzı diğer tarayıcı oyunlarındaki gibi olduğu içindir bilemiyorum ama grafikler, harita, objeler ve sayfa tasarımı vb. çok uyumlu olmuş. Anlayacağınız ilk etapta cıvıl cıvıl bir oyun izlenimi veriyor insana.

Tauri World Hakkında

Tauri geniş sömürge sistemli ve çok katman yapısına sahip gerçek zamanlı bir oyundur. TAURI de bulabilecekleriniz. 20 bina türü, çeşitli savunma sistemleri, uçan ve kara birimleri – Toplamda 25 türde tasarlanmıştır.

Benzersiz sömürge sistemi oyunculara gezegenlerde yerleşme imkanı vermek üzere oluşturuldu, her gezegende sekiz ada işgali dahildir.

Başlangıçta, oyuncunun ilk hedefi seçilen gezegeni geliştirmektedir. Ada oyuncu için az geliştirilmiş durumdadır. Bir süre sonra, yeterli seviyeye ulaşarak, daha fazla gezegen sömürgeleştirme mümkün olacaktır.

Tauri World Nasıl oynanır?

http://tauriworld.mynet.com/?page=how_to_play Sayfasında “İnteraktif Alıştırma” butonuna tıklayın. Oyunun nasıl oynandığı, binaların işlevleri vb. konularda kategoriler halinde flash animasyonlu eğitimler mevcut. Tabi oyunun bu özelliği de oldukça güzel. Oyunun genel hatlarını bu sayfa üzerinden öğrenebilirsiniz.

Tauri World Sözlük

http://www.tr.tauriworld.com/tauripedia/ Sayfasında oyundaki objelerin, oyunda kullanılan terimlerin,binaların vs. işlevlerini vikipedi de araştırma yaparcasına öğrenebilirsiniz.

Tauri World Kayıt Ol

tauriworld.com Oyunun sayfasına girdikten sonra “Şimdi Oyna” butonuna basın gerisi kendiliğinden geliyor 🙂 iyi oyunlar.

Değerlendirme: Değerlendirmelere yukarıda ki yazıdan ulaşabilirsiniz.

Benzer İncelemeler

Star Conflict
8.4
Puan
War Thunder

War Thunder

[tabgroup] [tab title="İnceleme"] War Thunder İnceleme İnceleme hazırlanıyor... [/tab] [tab title="Ekran Görüntüleri"] [gallery link="file" columns="5" ids="16120,16121,16122,16123,16124,16125,16126,1...

8.6
Puan

Yazıyla İlgili Yorumlar