Telltale Batman Oyunu Çıkartıyor!

Bu yazı 1 sene önce eklendi.
Blood

Telltale Games, çıkartacağı Batman temalı oyunuyla ilgili detayları paylaştı. Batman oyunundaki tüm detaylar, haberimizde sizi bekliyor.

TDIRvbt7

Telltale Games’e ait olan Blog yazısına göre, yeni yapılacak olan Batman oyunu, tamamen kendi evrenine sahip olarak çıkacak. Bugüne kadar yayınlanmış olan çizgi roman, oyunlar veya filmlerle hiçbir bağlantısı olmayacak olan Batman, Telltale Games tarafından üretilecek yeni bir evrende geçmeyi planlanarak hazırlanıyor. Hikayede Batman ile birlikte Bruce Wayne’e de odaklanılması bekleniyor. Gündüz vakitlerinde Bruce Wayne’e ait olan kararlar, geceleri Batman’ın suçlularla savaşmasını gerektirecek.

wallpaper_batman_arkham_origins_03_1920x1080-730x401

Bunun yanı sıra, çıkartılacak yeni seriyle birlikte Alfred, Vicki Vale, James Gordon ve Renee Montoya’nın da yer alacağı tam olarak kesinleşti. İleriki dönemlerde gelecek güncellemelerle birlikte, farklı karakterler eklenecek veya duyurulacak. Aynı zamanda yeni çıkartılacak olan kötü karakterlerde, oyuncular tarafından şimdiden büyük bir merak konusu oluşturdu. Ayrıca senaryonun artık tamamlandığının da altını çizen Telltale Games, bir yılı aşkın bir süredir bu projeyle uğraştıklarını da bildirdi.

Farklı bir konu, farklı bir hikayeyle birlikte, Batman oyunu sizce nasıl olacak?

Benzer Yazılar

Playerunknown’s Battlegrounds: Hayatta Kalma Savaşı resmen başladı!

4 hafta önce
Zayt

Nfinity Games’in Türkiye, Ortadoğu, Kıbrıs ve Azerbaycan’da servisini üstlendiği bilgisayar oyunu “Playerunknown’s Battlegrounds”, 26 Mart Pazar günü İstanbul – Fulya’da bulunan Yapı Endüstri Merkezinde görkeml...

Counter-Strike 1.6 Tekrar Geliyor

5 ay önce
Blood

Zamanın en iyi oyunları arasında olan ve halen daha olsa oynarız diyen bir oyuncu kitlesine sahip olan Counter-Strike 1.6 CS:GO üzerinden geliyor. Geçtiğimiz günlerde bir mod yayıncısı tarafından ilk fra...

Yazıyla İlgili Yorumlar