Telltale Batman Oyunu Çıkartıyor!

Bu yazı 3 sene önce eklendi.
Blood

Telltale Games, çıkartacağı Batman temalı oyunuyla ilgili detayları paylaştı. Batman oyunundaki tüm detaylar, haberimizde sizi bekliyor.

TDIRvbt7

Telltale Games’e ait olan Blog yazısına göre, yeni yapılacak olan Batman oyunu, tamamen kendi evrenine sahip olarak çıkacak. Bugüne kadar yayınlanmış olan çizgi roman, oyunlar veya filmlerle hiçbir bağlantısı olmayacak olan Batman, Telltale Games tarafından üretilecek yeni bir evrende geçmeyi planlanarak hazırlanıyor. Hikayede Batman ile birlikte Bruce Wayne’e de odaklanılması bekleniyor. Gündüz vakitlerinde Bruce Wayne’e ait olan kararlar, geceleri Batman’ın suçlularla savaşmasını gerektirecek.

wallpaper_batman_arkham_origins_03_1920x1080-730x401

Bunun yanı sıra, çıkartılacak yeni seriyle birlikte Alfred, Vicki Vale, James Gordon ve Renee Montoya’nın da yer alacağı tam olarak kesinleşti. İleriki dönemlerde gelecek güncellemelerle birlikte, farklı karakterler eklenecek veya duyurulacak. Aynı zamanda yeni çıkartılacak olan kötü karakterlerde, oyuncular tarafından şimdiden büyük bir merak konusu oluşturdu. Ayrıca senaryonun artık tamamlandığının da altını çizen Telltale Games, bir yılı aşkın bir süredir bu projeyle uğraştıklarını da bildirdi.

Farklı bir konu, farklı bir hikayeyle birlikte, Batman oyunu sizce nasıl olacak?

Benzer Yazılar

Echo of Soul Phoenix 2.0 20 Aralık’ta Geliyor!

1 sene önce
Zayt

Echo of Soul Phoenix 2.0 Karşınızda! Echo of Soul’un merakla beklenen büyük güncellemesini duyurmaktan mutluluk duyarız. Phoenix 2.0güncellemesi 20 Aralık 2017'de yapılacak bakımla beraber sizlerle olacak. ...

God Of War 4

2 sene önce
riza.altiner

Sony konferansın da bizlere videolar ile gösterilen bu yapım bizleri heyecanlandırmakta doğrusu. Playstation’ a özel olarak piyasaya sunulacak olan bu oyun oldukça dersine çalışmış gözüküyor. Güzel bir K...

Yazıyla İlgili Yorumlar