TERA Free-to-play 5 Şubat’ta Avrupa’da

Bu yazı 7 sene önce eklendi.
Jack O'Lantern

TERA F2P

Free to play’e geçiş sayesinde tüm oyuncular son yılların en güzel ve en yenilikçi MMO‘larından birini ücretsiz olarak oynama fırsatını elde ediyor. Ama hepsi bu değil! Başlangıç tarihinde Arborea ek içeriklerle daha da genişletilmiş olacak: Yeni bir zindan ve PvP Arenası deneyimli maceracılara çok sayıda yeni mücadele ve ödül sunacak.

TERA nasıl mı free to play olacak?

TERA‘nın F2P modeli iki temel hesap türü içerecek: Acemi ve Kıdemli. Acemi hesaba sahip oyuncular ırk, sınıf, merci, ekipman ve oyuncuya karşı oyuncu içerikleri gibi tüm oyun içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilecek . Kıdemli hesaplar TERA‘yı F2P’e geçişten önce satın alan oyunculara yöneliktir ve konfor açısından acemilere göre daha fazla avantaja sahiptirler. TERA Club ise tüm oyuncular içindir: Burada oyuncuları özel binekler, günlük güçlendirme seçenekleri ve çeşitli parşömen türleri bekler. Böylece deneyim puanları ve altın geliri gibi değerler artar veya ticari temsilciler, kristal tüccarlar ve bankacı çağrılabilir.  TERA Club‘ın aylık ücreti 12,95 EUR ile şimdiye kadarki abonelikle eşit tutardadır. 6 aylık üyelikte bu tutar 11,65 EUR’ya, 12 aylık üyelikte 9,99 EUR’ya düşer.

TERA Free to Play

Eşya Dükkanı

Dükkan, yukarıda belirtilen güncellemelerin dışında karakter gelişimi için  iyileşme, mana ve stamina iksirleri içerecek. Oyuncuların karakter adlarını veya görünümlerini değiştirmelerine yarayan hizmet eşyaları da satışa sunulacaktır. Dükkan gelecekte de çok özel binekler, silah görünümleri ve kıyafetlerle dolu olmaya devam edecek.

… ve arkası gelecek!

Bu yıl içerisinde yayınlanacak olan başka bir güncellemeyle TERA’nın politik sistemi ek bir özellik kazanacak. Loncaya dahil oyuncular bu özellik sayesinde bir ittifaka katılabilecek ve  bu toplulukta bonuslardan yararlanabilecek. Bu üç ittifak birbirine düşman konumda ve oyun sunucusunun hakimiyeti için sürekli savaş halinde  olacak.

TERA Online incelemesi için tıklayın.

Benzer Yazılar

Echo of Soul Phoenix 2.0 20 Aralık’ta Geliyor!

2 sene önce
Zayt

Echo of Soul Phoenix 2.0 Karşınızda! Echo of Soul’un merakla beklenen büyük güncellemesini duyurmaktan mutluluk duyarız. Phoenix 2.0güncellemesi 20 Aralık 2017'de yapılacak bakımla beraber sizlerle olacak. ...

God Of War 4

3 sene önce
riza.altiner

Sony konferansın da bizlere videolar ile gösterilen bu yapım bizleri heyecanlandırmakta doğrusu. Playstation’ a özel olarak piyasaya sunulacak olan bu oyun oldukça dersine çalışmış gözüküyor. Güzel bir K...

Yazıyla İlgili Yorumlar

Yorum yapıldı

avatar