TERA Yeni Güncelleştirmesine Kavuştu

Bu yazı 2 sene önce eklendi.
JeeWee

Gerek üst düzey grafikleri gerekse sahip olduğu “non-target” combat sistemiyle alışılagelmiş MMORPG’lerin dışında bir oyun deneyimi sunan kaliteli yapımlardan TERA, Go Berserk isimli yeni güncelleştirmesine nihayet kavuştu.

Yeni güncelleştirmenin oyuna getirdiklerine şöyle bir göz atacak olursak;

  • Yeni sınıf Berseker. Tank ağırlıklı bir sınıf olan Berseker bir süredir merakla bekleniyordu. Oyuna nasıl bir etki edeceğini hep beraber göreceğiz.
  • Yeni zindanlar.
  • Yeni PVP modları, bu pack ile karşımıza çıkan yeniliklerin özetidir.

Steam üzerinden de erişimde olan TERA, ücretsiz klasmandaki kaliteli oyunlardan. Özellikle yaz döneminde MMORPG açlığı çeken oyuncular için resmen ilaç olacak TERA, yeni sınıf ve 15vs15 gibi büyük PVP savaş modlarıyla vakit geçirmek için birebir.

Benzer Yazılar

Playerunknown’s Battlegrounds: Hayatta Kalma Savaşı resmen başladı!

2 ay önce
Zayt

Nfinity Games’in Türkiye, Ortadoğu, Kıbrıs ve Azerbaycan’da servisini üstlendiği bilgisayar oyunu “Playerunknown’s Battlegrounds”, 26 Mart Pazar günü İstanbul – Fulya’da bulunan Yapı Endüstri Merkezinde görkeml...

Counter-Strike 1.6 Tekrar Geliyor

6 ay önce
Blood

Zamanın en iyi oyunları arasında olan ve halen daha olsa oynarız diyen bir oyuncu kitlesine sahip olan Counter-Strike 1.6 CS:GO üzerinden geliyor. Geçtiğimiz günlerde bir mod yayıncısı tarafından ilk fra...

Yazıyla İlgili Yorumlar