The Hunter

Bu inceleme 7 sene önce eklendi.
Jack O'Lantern
The Hunter
 • Grafik
  ?
 • Ses
  ?
 • Hikaye
  ?
 • Oynanabilirlik
  ?
 • Genel Puan
  ?

[tabgroup]
[tab title=”İnceleme”]

The Hunter

The Hunter İnceleme

The Hunter gerçekçi oynanışı ve mükemmel grafikleri ile dikkat çeken bir MMO avcılık oyunu. Avınızın izlerini takip edin, kendinize çekmek için çeşitli hileler kullanın ve öldürün. İnce detaylarla süslenmiş cennet gibi bir adada doğanın ve avcılık sporunun tüm güzelliklerini sunan The Hunter av meraklıları için olmazsa olmaz bir deneyim.

Avalanche 2.0 grafik motoru ile geliştirilen The Hunter görsel açıdan tam bir ziyafet sunuyor. Washington’ın ormanlık arazilerinden esinlenerek tasarlanmış olan adadaki bitki örtüsünden, denizin ve doğal yaşamın canlılığına kadar her şey bir bütün oluşturuyor. Saatler süren avınız sırasında günün yavaşça ilerlediğini fark ediyorsunuz ve değişen hava koşulları oyunun atmosferine büyük katkıda bulunuyor. Tabii bir kaç ufak grafik hatasını göz ardı etmeniz gerekecek.

Oynanışa gelirsek; kabul etmek gerekir ki The Hunter herkesin beğeneceği türden bir oyun değil. Aksiyon severler bu oyunda aradıklarını bulamayacaklar fakat sabırlı bir sanal kaşifseniz bilgisayarın başına kilitleneceksiniz. Oyunun kontrolleri basit ama alışıldık türden değil. Bu nedenle en başta verilen iki tutorial görevini tamamlamanız yararınıza olacaktır. Amacınız bir hayvanın izlerini bulana kadar veya elinizden düşürmeyeceğiniz biricik HunterMate‘iniz bir ses yakalayana kadar etrafta dolaşmak. İlk izi bulduğunuzda HunterMate ile tarıyor ve avınızın peşine düşüyorsunuz. Cihaz avın ne durumda olduğu hakkında da bilgi veriyor (Roaming – geziniyor, Fleeing – kaçıyor). Ayrıca oyuna bazı RPG öğeleri de eklenmiş. Hayvanları takip ettiğinizde ya da dürbününüzle izlediğinizde ilgili özelliğiniz gelişiyor ve isabetli atışlarınız nişancılık yeteneğinizi etkiliyor.

The Hunter‘ı ücretsiz oynuyorsanız maalesef oyuna belli bölgelerde başlamanıza izin verilmiyor ve sadece Mule Deer avlayabiliyorsunuz. Premium oyuncular için 10 kadar farklı hayvan avlama imkanı bulunuyor (dört geyik türü, hindi, domuz, tilki, ayı, vs…). Ek olarak nadir bulunan hayvanlar da var. Aldığınız görevler genellikle belli bir hayvan türünü avlamak, izlemek ya da fotoğrafını çekmek (evet, bir dijital kameranız da var) oluyor.

Oyuna başlamak için internet tarayıcınızdan siteye giriş yapmanız gerekiyor. Daha sonra site üzerinde karakterinizi oluşturabilirsiniz. Diğer online oyuncularla sitedeki paneliniz üzerinden muhabbet edebilir ya da competition‘a katılabilirsiniz. Sitede Leaderboard ve Hall of Fame bölümleri de bulunuyor. Missions‘dan available görünen görevleri aktif yapıp Hunt Now‘a tıkladıktan sonra karşınıza gelecek haritada başlangıç bölgenizi seçip Start‘a tıkladığınızda oyuna başlıyorsunuz.

Daha önce de belirttiğim gibi The Hunter herkesin ağız tadına uygun bir oyun değil, fakat yeni şeylere açık bir oyuncuysanız hiç tereddüt etmeden denemenizi şiddetle tavsiye ederim.

[/tab]
[tab title=”Ekran Görüntüleri”]


[/tab]
[tab title=”Video”]

[/tab]
[tab title=”Sistem Gereksinimleri”]

Minimum Gereksinimler:
İşletim Sistemi: Windows XP / Vista / 7
İşlemci: Intel Pentium 4 3GHz veya eşdeğer AMD
RAM: 1 GB
HDD: 1.6 GB
Ekran Kartı: Nvidia GeForce 7600 / ATI Radeon X1800

Önerilen:
İşletim Sistemi: Windows XP / Vista / 7
İşlemci: Intel Pentium 4 3GHz veya üstü
RAM: 2 GB
HDD: 2.0 GB
Ekran Kartı: Nvidia GeForce 8600 veya üstü
[/tab]
[/tabgroup]

Değerlendirme: Değerlendirmelere yukarıda ki yazıdan ulaşabilirsiniz.

Benzer İncelemeler

Star Conflict
8.4
Puan
War Thunder

War Thunder

[tabgroup] [tab title="İnceleme"] War Thunder İnceleme İnceleme hazırlanıyor... [/tab] [tab title="Ekran Görüntüleri"] [gallery link="file" columns="5" ids="16120,16121,16122,16123,16124,16125,16126,1...

8.6
Puan

Yazıyla İlgili Yorumlar

 1. MaviBey dedi ki:

  Bu oyun gerçekten süper !

 2. Tahir dedi ki:

  Arkadaslar oyun icin desktop gelmiyor masa üstüne ve oyuna giremiyorum internet sayfası acılıyor activision code diye bunedir anlamadım :S http://secure.thehunter.com/activation/ burası :Slütfen yardım edin

 3. Tahir dedi ki:

  bide nasıl online oynayabilirim üyelik nasıl olacak :S

 4. Ghost15 dedi ki:

  anti aliasing i kapatamamak çok kötü olmuş pc kasıyor bayaa