The Vanishing Of Ethan Carter 13 Dakikalık Oyun İçi Video

Bu yazı 3 sene önce eklendi.
Jack O'Lantern

The Vanishing of Ethan Carter

H.P. Lovecraft ve benzer yazarların 20. yüzyılın başlarından bugüne kadar ilgiyle okunan okült korku hikayelerinden esinlenen The Vanishing of Ethan Carter (Ethan Carter’ın Ortadan Kayboluşu), farklı bir araştırma/macera oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Genç Ethan Carter‘dan gizemli bir mektup alan dedektif Paul Prospero rolüne bürüneceğimiz oyunda, karakterin doğa üstü yeteneklerini de kullanarak Red Creek Vadisinde gerçekleşen bir dizi cinayeti çözmeye çalışacağız. Öne çıkan yönü ilginç olay çözümleme mantığı olsa da (anlatması biraz güç, o yüzden videoyu izlemenizi tavsiye ederim), güzel grafikleri ve ilk bakışta huzur veren serbestçe gezilebilir ortamları ile de The Vanishing of Ethan Carter merakla beklediklerim arasındaki yerini aldı.

The Vanishing of Ethan Carter Screenshot

Oyun hakkında daha fazla bilgi edinmek ve ön sipariş için The Vanishing of Ethan Carter resmi sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

The Vanishing of Ethan Carter – Oyun İçi Görüntüler

Benzer Yazılar

God Of War 4

6 ay önce
riza.altiner

Sony konferansın da bizlere videolar ile gösterilen bu yapım bizleri heyecanlandırmakta doğrusu. Playstation’ a özel olarak piyasaya sunulacak olan bu oyun oldukça dersine çalışmış gözüküyor.Güzel bir K...

Metin2 Her Geçen Gün Büyüyor

6 ay önce
riza.altiner

Bildiğimiz gibi internet kafelerin olmazsa olmazı bir online oyundur. Oyun gençlerin ve yetişkinlerin oynadığı bir olmakla beraber birçok kullanıcısı bulunmaktadır.Oyunu eskiden bende çok oynardım. Market a...

Yazıyla İlgili Yorumlar