The Vanishing Of Ethan Carter 13 Dakikalık Oyun İçi Video

Bu yazı 3 sene önce eklendi.
Jack O'Lantern

The Vanishing of Ethan Carter

H.P. Lovecraft ve benzer yazarların 20. yüzyılın başlarından bugüne kadar ilgiyle okunan okült korku hikayelerinden esinlenen The Vanishing of Ethan Carter (Ethan Carter’ın Ortadan Kayboluşu), farklı bir araştırma/macera oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Genç Ethan Carter‘dan gizemli bir mektup alan dedektif Paul Prospero rolüne bürüneceğimiz oyunda, karakterin doğa üstü yeteneklerini de kullanarak Red Creek Vadisinde gerçekleşen bir dizi cinayeti çözmeye çalışacağız. Öne çıkan yönü ilginç olay çözümleme mantığı olsa da (anlatması biraz güç, o yüzden videoyu izlemenizi tavsiye ederim), güzel grafikleri ve ilk bakışta huzur veren serbestçe gezilebilir ortamları ile de The Vanishing of Ethan Carter merakla beklediklerim arasındaki yerini aldı.

The Vanishing of Ethan Carter Screenshot

Oyun hakkında daha fazla bilgi edinmek ve ön sipariş için The Vanishing of Ethan Carter resmi sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

The Vanishing of Ethan Carter – Oyun İçi Görüntüler

Benzer Yazılar

Playerunknown’s Battlegrounds: Hayatta Kalma Savaşı resmen başladı!

2 ay önce
Zayt

Nfinity Games’in Türkiye, Ortadoğu, Kıbrıs ve Azerbaycan’da servisini üstlendiği bilgisayar oyunu “Playerunknown’s Battlegrounds”, 26 Mart Pazar günü İstanbul – Fulya’da bulunan Yapı Endüstri Merkezinde görkeml...

Counter-Strike 1.6 Tekrar Geliyor

6 ay önce
Blood

Zamanın en iyi oyunları arasında olan ve halen daha olsa oynarız diyen bir oyuncu kitlesine sahip olan Counter-Strike 1.6 CS:GO üzerinden geliyor. Geçtiğimiz günlerde bir mod yayıncısı tarafından ilk fra...

Yazıyla İlgili Yorumlar