Titanfall, Artık Ücretsiz!

Bu yazı 1 sene önce eklendi.
Blood

2014 yılında yayınlanmasıyla birlikte büyük beğeni toplayan Titanfall, Origin Access üyeleri için artık ücretsiz sunulacak. Bu son oyunla birlikte, Origin Access’in bedava oyun sayısı da 17’e yükselmiş oldu.

titan-small

Respawn Entertainment tarafından 2014 yılında sunulan ve oynayan hemen hemen herkesin çok beğendiği Titanfall, Origin Access kütüphanesine eklenmesiyle birlikte, ücretsiz oldu. Bu da demek oluyor ki; Origin Access üyeleri için, artık bu oyun ücretsiz olarak sunulacak. Titanfall’ın da listeye eklenmesiyle birlikte, toplamda sunulan oyun sayısı da 17’e yükselmiş oldu.

titanfall-oyun-pc-wallpaper

Üye olmak için aylık 5 dolar gibi düşük bir meblağa ihtiyaç duyacağınız Origin Access ‘in kütüphanesinde ise, şimdiye kadar; Dragon Age: Inquisition, Torchlight II, Dead Space gibi oyunlar yer almaktadır. Yeni bir yapılanma içerisinde olan Origin Access ‘e üye olmakla birlikte, sunulan oyunlara ücretsiz erişmenin yanı sıra, EA oyunlarına herkesten önce, yani 5 gün önceden erişebilme şansını ve Origin içeriklerine ise, %10 indirimli olarak sahip olma avantajlarına da ulaşabiliyorsunuz.

Kaliteli oyunları sırayla bünyesine katmayı hedefleyen Origin Access, oldukça hızlı bir ilerleme kaydediyor.

Benzer Yazılar

Playerunknown’s Battlegrounds: Hayatta Kalma Savaşı resmen başladı!

2 ay önce
Zayt

Nfinity Games’in Türkiye, Ortadoğu, Kıbrıs ve Azerbaycan’da servisini üstlendiği bilgisayar oyunu “Playerunknown’s Battlegrounds”, 26 Mart Pazar günü İstanbul – Fulya’da bulunan Yapı Endüstri Merkezinde görkeml...

Counter-Strike 1.6 Tekrar Geliyor

6 ay önce
Blood

Zamanın en iyi oyunları arasında olan ve halen daha olsa oynarız diyen bir oyuncu kitlesine sahip olan Counter-Strike 1.6 CS:GO üzerinden geliyor. Geçtiğimiz günlerde bir mod yayıncısı tarafından ilk fra...

Yazıyla İlgili Yorumlar