Vikingler Diyarı

Bu inceleme 7 sene önce eklendi.
Jack O'Lantern
Vikingler Diyarı
 • Grafik
  ?
 • Ses
  ?
 • Hikaye
  ?
 • Oynanabilirlik
  ?
 • Genel Puan
  ?

Vikingler Diyarı İnceleme

Vikingler Diyarı, İskandinav mitlerini konu alan, özellikle güzel müzikleri ve çizimleri ile göz dolduran bir browser MMORPG oyunu. Yakın zamanda Türkçe olarak da yayınlanan Shakes & Fidget ile büyük benzerlikler taşısa da, Vikingler Diyarı daha ciddi bir atmosfere ve bir kaç ayırt edici özelliğe sahip.

Oyuna başladığınızda herhangi bir karakter yaratma ekranı ile karşılaşmıyorsunuz. Kayıt sırasında belirttiğiniz nick’iniz karakterinizin ismi oluyor. Karakter ekranında karakterinizin istatistiklerini, sahip olduğu eşyaları ve yetenekleri görebilirsiniz. Yetenekler bölümünde dört kategoriden oluşan bir yetenek ağacı bulunuyor. Yetenek ağacı sayesinde geniş karakter düzenleme seçeneklerine sahipsiniz.

Bulunduğunuz köyde Han’dan alacağınız görevlerle tecrübe ve altın kazanabilirsiniz. Altınlarınızı saklayabileceğiniz bir Depo, iksir satın alabileceğiniz Simyacı, silah, zırh gibi donanımları satın alabileceğiniz Tüccar, PvP’de gücünüzü sınayabileceğiniz Arena ve marangozluk işlerinden altın kazanabileceğiniz Çalış bölümleri köyde bulabileceğiniz diğer yerler.

Seviye atladıkça dünya haritasından diğer köylere seyahat ederek ileri seviye görevler alabilirsiniz. Klan bölümünden de bir klana katılabilir veya kendi klanınızı kurabilirsiniz.

Vikingler Diyarı’na nasıl üye olunur?

Buraya tıklayın. Açılan sayfada nickinizi, e-posta adresinizi ve şifrenizi girin. Hepsi bu, aktivasyon maili gelmiyor.

Değerlendirme: Değerlendirmelere yukarıda ki yazıdan ulaşabilirsiniz.

Benzer İncelemeler

Star Conflict
8.4
Puan
War Thunder

War Thunder

[tabgroup] [tab title="İnceleme"] War Thunder İnceleme İnceleme hazırlanıyor... [/tab] [tab title="Ekran Görüntüleri"] [gallery link="file" columns="5" ids="16120,16121,16122,16123,16124,16125,16126,1...

8.6
Puan

Yazıyla İlgili Yorumlar