Vindictus Europe Kapalı Beta Tarihi Açıklandı

Bu yazı 6 sene önce eklendi.
Jack O'Lantern

Vindictus Eu

Nexon Europe’un sunumuyla Vindictus: Xtreme ve Vindictus Europe 17 Ağustos günü Gamescom 2011’de görücüye çıkıyor. Nexon standını ziyaret edenler Vindictus: Xtreme‘in oynanabilir demosunu test etme şansına sahip olacaklar.

Vindictus uzun bir süredir Kuzey Amerika’da ve Kore’de oynanabiliyordu ve büyük başarı yakalamıştı. Avrupa’da da uzun zamandır sabırsızlıkla bekleniyordu. Nexon Europe sonunda Vindictus‘u Xtreme sürümü ile Avrupa’lı oyuncularla buluşturuyor. Free to Play modelinde yayınlanacak oyunun kapalı beta tarihi Eylül olarak açıklandı.

Vindictus: Xtreme, klasik Vindictus‘un zıplama ve hava kombolarını da destekleyen beat ‘em up versiyonu. Oyun Güney Kore’de Vindictus’tan ayrı olarak yayınlanmıştı. Batı’da da aynı yöntemin uygulanıp uygulanmayacağı henüz kesin değil.

Daha fazla bilgi için oyunun resmi sitesini ziyaret edebilirsiniz: vindictus.nexoneu.com

Vindictus: Xtreme Tanıtım Videosu

Benzer Yazılar

Playerunknown’s Battlegrounds: Hayatta Kalma Savaşı resmen başladı!

2 ay önce
Zayt

Nfinity Games’in Türkiye, Ortadoğu, Kıbrıs ve Azerbaycan’da servisini üstlendiği bilgisayar oyunu “Playerunknown’s Battlegrounds”, 26 Mart Pazar günü İstanbul – Fulya’da bulunan Yapı Endüstri Merkezinde görkeml...

Counter-Strike 1.6 Tekrar Geliyor

6 ay önce
Blood

Zamanın en iyi oyunları arasında olan ve halen daha olsa oynarız diyen bir oyuncu kitlesine sahip olan Counter-Strike 1.6 CS:GO üzerinden geliyor. Geçtiğimiz günlerde bir mod yayıncısı tarafından ilk fra...

Yazıyla İlgili Yorumlar