Walking dead:Michonne tanıtım videosu internete düştü

Bu yazı 1 sene önce eklendi.
Zayt

TWD_Michonne_E3_key_art_650px[1]
Televizyon Dünyası’nın sevilen yabancı yapımı The Walking Dead dizisi artık oyun oluyor.Kısa bir süre önce yeni projesini duyuran ve hemen ardından hayranlarının merakla beklediği oyun haline gelmeyi başaran Walking Dead Michonne’a ait beklenen fragman nihayet yayınlandı.

the-walking-dead-michonne-will-be-released-february-2016
Yapımcılığı Telltale Games’ in üstlendiği oyunun, yayınlanan video hayran kitlesinin büyük bir kısmına göre aslında video oyunun dizinin ana hikayesinden neredeyse bağımsız denilecek kadar farklı olduğunu göstermeye yarayan bir video olmuş ve daha piyasaya çıkmadan, oyuncuların beklentileri aşağıya çekerek, ilgi kaybına uğratmayı başarmış.

Oyuncuların, diziden bağımsız gördükleri yapım ise senaryo gereğince seriler halinde devam edeceğinin izlerini fazlasıyla taşımakta. Bu ne kadar ilgi çeker veya merak uyandırır bilinmez ama firma film havasını bu yönden yansıtmayı tercih etmiş. Merakla beklenen oyun 2016 yılının Şubat ayında görücüye çıkacağı duyumlar arasında.

Benzer Yazılar

Playerunknown’s Battlegrounds: Hayatta Kalma Savaşı resmen başladı!

4 hafta önce
Zayt

Nfinity Games’in Türkiye, Ortadoğu, Kıbrıs ve Azerbaycan’da servisini üstlendiği bilgisayar oyunu “Playerunknown’s Battlegrounds”, 26 Mart Pazar günü İstanbul – Fulya’da bulunan Yapı Endüstri Merkezinde görkeml...

Counter-Strike 1.6 Tekrar Geliyor

5 ay önce
Blood

Zamanın en iyi oyunları arasında olan ve halen daha olsa oynarız diyen bir oyuncu kitlesine sahip olan Counter-Strike 1.6 CS:GO üzerinden geliyor. Geçtiğimiz günlerde bir mod yayıncısı tarafından ilk fra...

Yazıyla İlgili Yorumlar