WildStar Online – Path’lar

Bu yazı 4 sene önce eklendi.
Jack O'Lantern

WildStar Online Paths

2013 sonlarında yayınlanması beklenen sıra dışı bilim kurgu MMORPG Wildstar Online için yayınlanan iki yeni video, oyunda Path adı verilen meslekleri tanıtıyor.

Karakter sınıfı ve ırklardan farklı olarak oyuncuların seçebileceği “Path”lar, oyunu nasıl tecrübe edeceğinizi belirleyecek. Örneğin, oyun dünyasını keşfetmekten keyif alıyorsanız explorer path’ını seçebilirsiniz; böylece alacağınız görev türleri keşfe yönelik olacak. Yok, yakıp yıkmaktan hoşlanırım derseniz, soldier tam size göre. Scientist‘in görevleri doğayı, canlıları ve çevrenin kültürünü incelemek üzerine. Settler ise yapılar ve araçlar inşa ederken, erzak tedarik edebiliyor.

Özet olarak WildStar Online‘da seçeceğiniz sınıf nasıl savaşacağınızı belirlerken, path’lar oyunda neleri deneyimleyeceğinizi belirliyor. Path’lar hakkında daha detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

WildStar Paths

Benzer Yazılar

Playerunknown’s Battlegrounds: Hayatta Kalma Savaşı resmen başladı!

2 ay önce
Zayt

Nfinity Games’in Türkiye, Ortadoğu, Kıbrıs ve Azerbaycan’da servisini üstlendiği bilgisayar oyunu “Playerunknown’s Battlegrounds”, 26 Mart Pazar günü İstanbul – Fulya’da bulunan Yapı Endüstri Merkezinde görkeml...

Counter-Strike 1.6 Tekrar Geliyor

6 ay önce
Blood

Zamanın en iyi oyunları arasında olan ve halen daha olsa oynarız diyen bir oyuncu kitlesine sahip olan Counter-Strike 1.6 CS:GO üzerinden geliyor. Geçtiğimiz günlerde bir mod yayıncısı tarafından ilk fra...

Yazıyla İlgili Yorumlar