Xbox’a özel içeriği ile Metal Gear Solid 5: Ground Zeroes baharda yayınlanıyor

Bu yazı 4 sene önce eklendi.
Jack O'Lantern

Metal Gear Solid 5 Ground Zeroes

Konami tarafından yayınlanan son videolara bakılırsa Metal Gear Solid 5: Ground Zeroes 18 Mart tarihinde raflardaki yerini alacak. Oyunun Xbox 360 ve Xbox One sürümlerini satın alanlar Metal Gear Rising: Revengance’daki hali ile Raiden’ı kontrol edebilecekleri “Jamais Vu” görevini oynayabilecekler.

MGS 5’in Playstation sürümlerini satın alanlar ise orijinal PS için çıkan ilk MGS oyunundaki Snake ile oynayabilecekleri “Deja Vu” görevine sahip olacaklar.

Bu duyuruya ek olarak Konami MGS 5: Ground Zeroes’dan 15 dakikalık bir oyun içi video da yayınladı. Videoda Snake (Big Boss), bir askeri üsten Chico isimli tutsağı kurtarmaya çalışıyor.

Benzer Yazılar

God Of War 4

5 ay önce
riza.altiner

Sony konferansın da bizlere videolar ile gösterilen bu yapım bizleri heyecanlandırmakta doğrusu. Playstation’ a özel olarak piyasaya sunulacak olan bu oyun oldukça dersine çalışmış gözüküyor.Güzel bir K...

Metin2 Her Geçen Gün Büyüyor

5 ay önce
riza.altiner

Bildiğimiz gibi internet kafelerin olmazsa olmazı bir online oyundur. Oyun gençlerin ve yetişkinlerin oynadığı bir olmakla beraber birçok kullanıcısı bulunmaktadır.Oyunu eskiden bende çok oynardım. Market a...

Yazıyla İlgili Yorumlar