Xbox’a özel içeriği ile Metal Gear Solid 5: Ground Zeroes baharda yayınlanıyor

Bu yazı 3 sene önce eklendi.
Jack O'Lantern

Metal Gear Solid 5 Ground Zeroes

Konami tarafından yayınlanan son videolara bakılırsa Metal Gear Solid 5: Ground Zeroes 18 Mart tarihinde raflardaki yerini alacak. Oyunun Xbox 360 ve Xbox One sürümlerini satın alanlar Metal Gear Rising: Revengance’daki hali ile Raiden’ı kontrol edebilecekleri “Jamais Vu” görevini oynayabilecekler.

MGS 5’in Playstation sürümlerini satın alanlar ise orijinal PS için çıkan ilk MGS oyunundaki Snake ile oynayabilecekleri “Deja Vu” görevine sahip olacaklar.

Bu duyuruya ek olarak Konami MGS 5: Ground Zeroes’dan 15 dakikalık bir oyun içi video da yayınladı. Videoda Snake (Big Boss), bir askeri üsten Chico isimli tutsağı kurtarmaya çalışıyor.

Benzer Yazılar

Playerunknown’s Battlegrounds: Hayatta Kalma Savaşı resmen başladı!

2 ay önce
Zayt

Nfinity Games’in Türkiye, Ortadoğu, Kıbrıs ve Azerbaycan’da servisini üstlendiği bilgisayar oyunu “Playerunknown’s Battlegrounds”, 26 Mart Pazar günü İstanbul – Fulya’da bulunan Yapı Endüstri Merkezinde görkeml...

Counter-Strike 1.6 Tekrar Geliyor

6 ay önce
Blood

Zamanın en iyi oyunları arasında olan ve halen daha olsa oynarız diyen bir oyuncu kitlesine sahip olan Counter-Strike 1.6 CS:GO üzerinden geliyor. Geçtiğimiz günlerde bir mod yayıncısı tarafından ilk fra...

Yazıyla İlgili Yorumlar