Yerli Oyun Olan Secret Agent Şimdi Kickstarter’da!

Bu yazı 3 sene önce eklendi.
Blood

Tamamen Türk yapımı olmasıyla ön plana çıkmayı başaran Secret Agent: Hostage, gerçek hayatta yaşanacak aksiyonları bizlere ulaştırmaktadır. Secret Agent: İstanbul – Hostage, şimdi Kickstarter aracılığıyla bağış topluyor.

screenshot_3(2)

İsmine baktığımız zaman bile oyunun mantığını anlayabileceğimiz Secret Agent, gizli ajanlık yapmamızı sağlayan bir oyundur. Tamamı Türk yapımı olan bu oyun, benzer bulmaca tarzı oyunlardan daha fazla video içeriği ve etkileşimli haliyle ilgi çekeceğe benziyor. Reflekslerinizi test edebileceğiniz, sizlere verilen bulmacaları çözerek, gizli şifreleri de çözmekle uğraşacağınız oyun, İstanbul sokaklarında geçmektedir.

Seninmaceran Game Studios tarafından geliştirilmekte olan oyun, içerikleri oyunculara birinci şahıs kameradan sunarak, her aşamasında gerçeklikten bir pay ayırmasıyla insanların ilgisini daha fazla çekiyor. Toplama baktığımız zaman 3 bölümden oluşacak bu oyunun ilk bölümü olan ‘Documents’ bölümü, an itibariyle App Store ve Google Play Store’de bulunmaktadır.

İkinci oyun ise, birinci oyunun devamı niteliğinde olup, ilk oyunda dökümanları toplarken, bu oyunda; gizli ipuçlarına ulaşarak, rehineleri kaçırmaya çalışıyoruz. Şimdilik Türkçe dahil 3 dilde oynanabilen oyun, Kickstarter üzerinden 2000 dolar kotayla bağış bekleyen oyuna 6 dolar bağış yaparak isminizi oyun jeneriğinde geçirebilirsiniz.

İkinci oyun 6 ayda tamamlanmasının ardından, yeni oyun için çoktan çalışmalara başlayan şirket, son oyunla birlikte oldukça gelişmiş grafikler ve oyun mantığını kavrayıp, mobil oyun piyasasında sağlam bir yere ulaşmayı planlıyor.

Benzer Yazılar

Echo of Soul Phoenix 2.0 20 Aralık’ta Geliyor!

1 sene önce
Zayt

Echo of Soul Phoenix 2.0 Karşınızda! Echo of Soul’un merakla beklenen büyük güncellemesini duyurmaktan mutluluk duyarız. Phoenix 2.0güncellemesi 20 Aralık 2017'de yapılacak bakımla beraber sizlerle olacak. ...

God Of War 4

2 sene önce
riza.altiner

Sony konferansın da bizlere videolar ile gösterilen bu yapım bizleri heyecanlandırmakta doğrusu. Playstation’ a özel olarak piyasaya sunulacak olan bu oyun oldukça dersine çalışmış gözüküyor. Güzel bir K...

Yazıyla İlgili Yorumlar