Zoomumba

Bu inceleme 7 sene önce eklendi.
Jack O'Lantern
Zoomumba
 • Grafik
  ?
 • Ses
  ?
 • Hikaye
  ?
 • Oynanabilirlik
  ?
 • Genel Puan
  ?

Zoomumba

Zoomumba İnceleme

Zoomumba kendi hayvanat bahçenizi kurup işletmeye çalıştığınız eğlenceli bir ücretsiz browser oyunu. Hayvanat bahçenizdeki hayvan çeşitliliğini artırıp bakımlarını yapmak, müşterileri memnun ederek daha fazla para kazanıp işletmenizin büyümesini sağlamak Zoomumba‘daki öncelikli amacınız.

Gerçekçi ses efektleri, canlı animasyonları ve sosyal ağ entegrasyonu sayesinde Zoomumba bu türde oynayabileceğiniz en keyifli Türkçe tarayıcı oyunlarından biri.

Zoomumba tarayıcı oyunu

Hayvanat bahçenizin yöneticisi olarak hayvanlarınızın sağlıklı ve mutlu olmalarından sorumlusunuz. Düzenli olarak yiyecek ve sularını temin edip, hastalandıklarında veteriner çağırmanız gerekiyor. Sağlıklı ve mutlu hayvanlar daha çok ziyaretçi çekiyorlar ve böylece işinizde daha başarılı olup daha çok para kazanıyorsunuz. Ayrıca kazandıklarınızla hayvanlar için yeni yaşam alanları kurarak, standlar açarak, yeni dekorasyonlar, ağaçlar, heykeller ekleyerek hayvanat bahçenizi genişletebiliyorsunuz. Oyunun eğitim kısmı detaylı hazırlanmış ve işleyişi kolayca öğrenebiliyorsunuz.

Zoomumba‘da hayvanları satın almak için Mumba Lirası kullanıyorsunuz. Ziyaretinize gelen müşteriler memnun oldukları ölçüde işletmenize para bırakıyorlar. Her yeni ziyaretle yeni hayvanlar satın alma şansınızı artırmış oluyorsunuz.

Zoomumba Arayüz

Sosyal ağ özelliği sayesinde facebook duvarınızda oyun hakkında paylaşımlar yapabilir, arkadaşlarınıza e-kart ve hediyeler gönderebilirsiniz. En güzel hayvanat bahçesini oylama gibi özellikler Zoomumba‘dan alacağınız keyfi artırıyor. Duyumlarımıza göre ileride oyun içi sohbet özelliği de eklenecekmiş.

Zoomumba oyununa kayıt olmak için buraya tıklayın!

Değerlendirme: Değerlendirmelere yukarıda ki yazıdan ulaşabilirsiniz.

Benzer İncelemeler

Echo Of Soul

Echo Of Soul

Echo Of Soul Oyun Tanıtımı Türkiye, Azerbaijan, Kuzey Afrika ve Ortadoğu’da TAM Game tarafından yayımlanan yeni nesil MMORPG oyunu Echo Of Soul’da oyuncular kendilerini Aydınlık Ruh’un koruyucuları olarak, dün...

9.4
Puan
League of Angels II

League of Angels II

League of Angels II Oyun Tanıtımı İnsanlığa huzur getirmek, insanlığı karanlık dünyadan aydınlığa eriştirmek için hapsedilmiş meleklerin ruhunu bu karanlık dünyada serbest bırakmanız gerekiyor. Takımınızı topl...

8.1
Puan
Travian

Travian

Travian Oyun Tanıtımı Galliler, Romalılar ya da Cermenlerle kendi krallığınızı oluşturmaya çalıştığınız Travian ittifaklar kurup savaşlara katıldığınız, kaynaklarınızı doğru kullanarak zafere ulaşmaya çalıştığ...

8.9
Puan

Yazıyla İlgili Yorumlar