2011’in En İddialı MMORPG Oyunu – Forsaken World

Bu yazı 13 sene önce eklendi.

Forsaken World

Perfect World, Ether Saga Online gibi başarılı oyunları ile öne çıkan Perfect World Entertainment’in sıradaki çalışması olan Forsaken World gümbür gümbür geliyor.

Vampiri de içeren özgün ırkları, sınıfları, meslekleri, benzersiz PvP modları, crafting seçenekleri, grafik ve görsel efektleri ile Forsaken World piyasadaki pek çok P2P MMORPG oyununa kafa tutabilecek niteliklere sahip.

Kısa süre sonra yayınlanmasını beklediğimiz Forsaken World şu anda açık beta aşamasında. Dilerseniz aşağıdaki bağlantıyı kullanarak siz de beta için kayıt yaptırabilirsiniz.

Forsaken World Resmi Sitesi: http://fw.perfectworld.com/

Benzer Yazılar

Fifa 22`de Yeni Neler Var ? En Ucuz Nereden Alınır ?

2 sene önce
admin

Fifa 22`de Yeni Neler Var ?    Popüler futbol oyununda bu yıl yapılan en büyük değişiklik, kullandıkları arayüz temasını değiştirmek oldu. Açık renkler yerine mavi ve lacivert yeni tema seçildi. Arayüz tekni...

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 sene önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Yazıyla İlgili Yorumlar

 1. ForsGorBeqiN dedi ki:

  Baya iddali bir oyun

 2. EmrahGr dedi ki:

  NE ZAMAN AÇILACAK BU OYUN ?

 3. forsakenworld.org dedi ki:

  Forsaken World oyunu oldukça güzel ve şuana kadar bildiğiniz bütün oyunlara daha beta aşamasında olmasına rağmen rahatça kafa tutabilecek konumdadır.
  Raceler, Classlar, Görevler, Resimli açıklamalar, Videolar ve daha bir çok bilgiyi edinmek istiyorsanız ve Forsaken World oyununda yer edinmek istiyorsanız, Forsaken World Türkiye Destek Forumuna sizleride bekleriz!

  http://www.forsakenworld.org

 4. ???? dedi ki:

  yha bu oyun türkçemi

 5. Meric dedi ki:

  Buradanda oyuna bakabilirsiniz : http://www.mmo-oyunlar.tr.gg