2015 Yılının En İyilerini Amazon Seçti.

Bu yazı 8 yıl önce eklendi.
admin

Dünyanın belki de en büyük e-ticaret platformu olan Amazon, 2015 yılında olan en iyi oyunların seçimini yaptı. İşte Amazon’a göre, 2015’in en iyi oyunları!

E-ticaret sitesi denildiği zaman ilk akla gelen ve dünyanın en eski e-ticaret sitesi olan Amazon, 2015 yılının en iyi oyunlarının seçimini tamamladı. 1994 yılında yayına giren ve yalnızca kitap satışıyla piyasaya adım atan Amazon, geçen yıllarda kendini oldukça hızlı bir biçimde geliştirdikten sonra, günümüzde neredeyse tüm elektronik eşya, mobilya gibi satışlarda bulunuyor.

original

Amazon’un bu listeyi hazırlarken neyi baz aldığını bilmiyoruz. Ancak bizim tahminlerimizce, sitede en fazla satış yapılan ve kullanıcıların en fazla tercih ettiği oyunlar baz alınarak böyle bir liste oluşturuldu. Amazon.com, bundan öncede değişik sektörlerde en iyiler listelerini yayınlamıştı. 2015 yılının en iyi oyunlar listesine baktığımız zaman, ilk sırayı Wii U konsolunda en popüler oyun olan Super Mario Maker’i görüyoruz.

1447602933_fallout-4-steam

Hemen arkasından ise, 2015 yılında oldukça fazla meraklandırdıktan sonra sunulan Fallout 4 karşılıyor. RPG oyunlara baktığımız zaman, oldukça önemli bir yer kaplayan Fallout serisinin son oyunu olan Fallout 4, yine oyuncuları etkilemeyi başarmıştı.

Listenin üçüncü sırasında ise, The Games Awards ve Global Gaming Awards gibi dünyada yer alan en prestijli sahnelerinde boy gösteren The Witcher 3: Wild Hunt oyunu yer aldı.

The-Witcher-3-Wild-Hunt-–-the-next-gen-RPG-confirmed-for-PlayStation-4

Listenin diğer oyunlarına ise, Amazon’dan ulaşabilirsiniz.

Benzer Yazılar

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 yıl önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Watch Dogs Legion Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

3 yıl önce
admin

Ubisoft, oyunlarından Watch Dogs Legion 25-29 Mart tarihlerinde tamamen ücretsiz oynanabilecek.  Ubisoft tarafından yapılan açıklamada Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC içi...

Yazıyla İlgili Yorumlar