Aeria Games’den iki yeni MMORPG

Bu yazı 13 yıl önce eklendi.

Türkiye’de ve Avrupa’da en önemli oyun yayıncılarından olan Aeria Games bu yıl iki yeni MMORPG ile oyuncuların karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Metal Assault, Shaiya, Last Chaos, Kitsu Saga, Dynasty Warriors Online ve Wolf Team gibi hit oyunlarıyla tanıdığımız Aeria Games‘in sıradaki isimleri Eden Eternal ve Lime Odyssey.

Eden Eternal

Eden Eternal, mistik Eden diyarını dolaşarak gizemli Soul Stone’un sırrını ortaya çıkarmaya çalışacağınız bir fantastik MMORPG. Oyunda etkinleştirdiğiniz karakter sınıfları arasında özgürce geçiş yapılabiliyor. Yolculuk boyunca 15 kadar sınıf keşfedilebilecek. Renkli anime tarzda grafiklere sahip olan Eden Eternal‘da silahlarınızın ve zırhlarınızın rengini değiştirebileceğiniz bir sistem de bulunuyor.

Eden Eternal kapalı beta kaydı için: http://edeneternal.aeriagames.com/

Eden Eternal Ekran Görüntüleri

 

Eden Eternal Tanıtım Videosu

Lime Odyssey: The Chronicles of Orta

Lime Odyssey de Eden Eternal gibi anime tarzını benimseyen oyunlardan. Oyunda 3 ırk bulunuyor ve henüz 4 temel sınıf duyuruldu. Ayrıca 10 crafting skill ve kendi kasabanıza sahip olacağınız ve kolektif olarak geliştirebileceğiniz bir sistem de Lime Odyssey’de bulacaklarınız arasında.

Lime Odyssey kapalı beta kaydı için: http://limeodyssey.aeriagames.com/

Lime Odyssey Ekran Görüntüleri

 

Lime Odyssey Tanıtım Videosu

Benzer Yazılar

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 yıl önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Watch Dogs Legion Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

3 yıl önce
admin

Ubisoft, oyunlarından Watch Dogs Legion 25-29 Mart tarihlerinde tamamen ücretsiz oynanabilecek.  Ubisoft tarafından yapılan açıklamada Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC içi...

Yazıyla İlgili Yorumlar