Aika Online

Bu inceleme 13 yıl önce eklendi.
Aika Online
 • Grafik
  8.2
 • Ses
  7.8
 • Hikaye
  8.1
 • Oynanabilirlik
  6.5
 • Genel Puan
  7.9

[tabgroup]
[tab title=”İnceleme”]

Aika Online

Aika Online İnceleme

Aika Online (Aika Global) üst seviye grafiklere sahip, yenilikçi ve “ücretsiz” bir 3D MMORPG oyunu. PvP’de daha önce hiç bir free MMO’da görmediğimiz büyüklükte savaşlara imkan tanıyor. 1000’e 1000 olarak tasarlanan savaşlar oyunun gelişmiş tasarımı sayesinde hiç bir sıkıntı yaratmıyor. Ek olarak yenilikçi Pran sistemi ile eğlenceli bir deneyim sizi bekliyor.

Oyunun başlarında her oyuncu Pran adındaki minik perilere sahip olabiliyor. Pran’lar da oyuncu ile birlikte seviye atlıyor ve başlangıçta küçük bir çocukken ilerleyen seviyelerde yetişkin bir yoldaş haline geliyor. Özellikle aranızda geçen ilginç diyaloglar ve Pran‘ınıza nasıl yaklaştığınıza bağlı olarak ileride farklı sonuçlarla karşılaşabilmeniz oyunu daha da ilginç kılıyor.

Karakter yaratırken seçeceğiniz altı sınıf malesef cinsiyet kısıtlamalı. Örneğin Fighter yalnızca erkek, Cleric yalnızca kadın olabiliyor. Yine de bunu göz ardı edip Aika‘yı mutlaka denemenizi öneririm.

[/tab]
[tab title=”Ekran Görüntüleri”]


[/tab]
[tab title=”Video”]

[/tab]
[tab title=”Sistem Gereksinimleri”]

Minimum Gereksinimler:
İşletim Sistemi: Windows  XP / Vista
İşlemci: 1.5 GHz Pentium 4 veya üstü
RAM: 512 MB
HDD: 2 GB
Ekran Kartı: Nvidia FX 5200 veya üstü

Önerilen:
İşletim Sistemi: Windows XP / Vista
İşlemci: 2 GHz Pentium 4
RAM: 1024 MB (1GB)
HDD: 2 GB
Ekran Kartı: Nvidia 6600
[/tab]
[/tabgroup]

Oyun Hakkında Yorumlarınız ; (Reklam amaçlı atılan yorumlar kabul edilmeyecektir)

 1. göktuğ dedi ki:

  üst seviye grafik derken? 😀

 2. mert dedi ki:

  arkadaşlar bu oyuna kaydolup ıp flnlamı giriyoruz yoksa direk oyunamı giriyoz nasıl oluyor biri anlatabilirmi kaydolma varsa yerini sölerseniz mutlu olurum 🙂

 3. Aras dedi ki:

  Oyun indirmeli mi?

 4. muhammet dedi ki:

  Yahu su yorumlara bir bak 🙂 töbe yarabbim. neyse deniycem bu oyunu 750 mgbyt civarı . hiç yoktan begenmeme durumunda kolayca silebilirim. 15 gb lik oyunu indirip o dakka silmiştim. bu hosuma gitti biraz. deneyin derim.

 5. oktay dedi ki:

  Arkadaslar yardımcı oluyum oyun online olduğu için indirmeli online olduğu ini n tabiki kendimize hesap almamız gerekiyor çünkü başkası bizim üyeliğimizi kullanamasn diye .
  üst seviye grafikte oyun aşırı gerçekçi ve güzel olduğunu kastediyor
  Saygilar M.O.A. ….

 6. saidows dedi ki:

  Arkadaşlar oyunun tamamen Türkçeleşmiş halini MaynGame firması hazırlayıp bizlere sunmak için çalışmalarını tamamlamak üzere. Konuyla ilgili bilgileri resmi facebook sayfasından ve resmi web sayfasından ulaşabilirsiniz.
  http://www.facebook.com/aikaturkiye
  aika.mayngames.com/