AION 4.0 güncellemesi Avrupa’ya geliyor

Bu yazı 8 sene önce eklendi.

AION

Gameforge‘un dün yaptığı açıklamaya göre AION Free to Play’in beklenen 4.0 güncellemesinin yerleştirme çalışmaları yüksek tempoyla devam ediyor. Almanca, Fransızca ve İngilizce sürümleri şu anda yerelleştirme sürecinde bulunuyor. Karlsruhe oyun şirketinin açıklamasına göre de bu yılın Ağustos ayında Avrupa’da piyasaya sürülecek.

Aion gibi metni bol bir oyun, yoğun yerelleştirme çalışmaları gerektirir. Her bir ülkenin teknik gereksinimlerini giderme çalışmalarını da göz ardı etmemek lazım. Güncellemeyi aynı anda bütün oyunculara kendi dillerinde ve yüksek kalitede sunmak bizim için çok önemli”, diyen Gameforge’un Yönetici Ürün Müdürü Volker Boenigk sözlerine şöyle devam ediyor: “Buna bağlı olan 4.0 çalışmaları iyi gidiyor ve güncellemenin Ağustos ayında Avrupa sunucularında kullanımda olacağından ümitliyim.”

AION 4.0

Güm güm gümletir, yüreği okşayan çalgı sesleri: İşte Mühendis, işte Sanatçı

AION’u ilk 2008’de piyasaya sunduğumuzdan beri oyuna yeni yeni karakterler geliyor. Oldukça hareketli ve çevik bir uzak dövüşçü olan Mühendis, rakiplerini iki eter tabancayla veya güçlü bir eter topla alt etmeyi tercih eder. Mühendis’in oyun stili silah seçimine bağlı. Eter topu büyük hasara yol açar ama zaman alır. Tabancalarla arka arkaya atışlar ve cambazlık gösterileri yapılır.

Sanatçı fazla ses çıkarmaz: bu sınıf, müziğin gücünü kullanarak müttefikleri esinler, iyileştirir ve düşmanları zayıf duruma düşürür. Sanatçı, silah olarak her türlü telli çalgıları kullanır.

AION Free to Play 4.0

Aion 4.0’ın getirdiği yenilikler: Maksimum seviye, Bölgeler, Mahzenler ve daha fazlası

4.0 güncellemesi yeni sınıfların dışında Atreya’ya birçok yenilik getiriyor: Şimdiye kadarki maksimum seviye, 5 seviye daha yükseltilip 60’dan 65’e çıkarılacak ve kuzey, güney, yeraltı bölgelerinden oluşan Katalam’a eklenen bölgelerdeki kahramanların hizmetine sunulacak. Bunların arasında yüksek seviyeli kahramanların saatlerce macera yaşayabileceği yedi yeni mahzen yer alacak. Yeni kale ve üs savaşları sayesinde PvP dostları da fazlasıyla memnun kalacak.

Bunların dışında hayranları sevindiren yeni emote’lar ve kahramanlarına farklı bir görünüm kazandıran daha fazla saç modelleri olacak. Arayüz de yenilenecek. Örneğin karakter ayarları yeni ve zamana uygun bir tasarımla karşınızda olacak.

AION Online

Ölüm & İhanet

Balaur Hükümdarı’nın ölümünden sonra da nefes almak yok: Lort Beritra, Tiamat’a ihanet edip karanlık sırrının kontrolünü eline geçirdi. Tahmin edilemeyecek boyutta durumu Balaurlar’ın lehine çevirecek bir silah.

Aion incelemesi için tıklayın.

Benzer Yazılar

Echo of Soul Phoenix 2.0 20 Aralık’ta Geliyor!

3 sene önce
admin

Echo of Soul Phoenix 2.0 Karşınızda! Echo of Soul’un merakla beklenen büyük güncellemesini duyurmaktan mutluluk duyarız. Phoenix 2.0güncellemesi 20 Aralık 2017'de yapılacak bakımla beraber sizlerle olacak. ...

God Of War 4

4 sene önce
admin

Sony konferansın da bizlere videolar ile gösterilen bu yapım bizleri heyecanlandırmakta doğrusu. Playstation’ a özel olarak piyasaya sunulacak olan bu oyun oldukça dersine çalışmış gözüküyor. Güzel bir K...

Yazıyla İlgili Yorumlar