AION Free-to Play: 3.0 güncellemesini şimdiden dene!

Bu yazı 12 yıl önce eklendi.

Aion Free to Play 3.0 güncellemesi

Gameforge, oyunculara 3.0 güncellemesinin test sunucusunu açıyor

05.07.2012 Karlsruhe – Gameforge, NCsoft® ile birlikte tüm oyuncuları resmi test sunucusunda özel mi özel bir tur atmaya davet ediyor. Burada örneğin konut sistemi veya binekler gibi müstakbel özellikler test edilip, yeni bölgelere girilebilecektir.

Tüm ilgi duyan ve yeni özelliklerin yanı sıra içerikleri de doyasıya denemek isteyen oyuncular, şu andan itibaren AION 3.0’ın ingilizce test istemcisini resmi başlangıç tarihinden önce önümüzdeki link üzerinden indirebilir:

http://update.aionfreetoplay.com/

İndirdikten sonra mevcut hesap bilgileriyle giriş yapılabilecektir. Test sunucuda yeni karakterler oluşturulması gerekse de, tüm oyuncular devasa bir EXP bonusu sayesinde kısa zamanda yeni içeriklerden yararlanabilecektir.

Bir beta testinde de olduğu gibi AION Ekibi, oyunculardan aldığı geribildirimlerle güncellemeyi daha kaliteli hale getirecektir. Resmi güncelleme bu nedenle test evresinden farklı olabilir. Oluşturulan karakterler test evresinin sonunda kullanılamayacaktır.

Aion 3.0 Tanıtım Videosu

Benzer Yazılar

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 yıl önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Watch Dogs Legion Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

3 yıl önce
admin

Ubisoft, oyunlarından Watch Dogs Legion 25-29 Mart tarihlerinde tamamen ücretsiz oynanabilecek.  Ubisoft tarafından yapılan açıklamada Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC içi...

Yazıyla İlgili Yorumlar