AION Free-to Play: 3.0 güncellemesini şimdiden dene!

Bu yazı 9 sene önce eklendi.

Aion Free to Play 3.0 güncellemesi

Gameforge, oyunculara 3.0 güncellemesinin test sunucusunu açıyor

05.07.2012 Karlsruhe – Gameforge, NCsoft® ile birlikte tüm oyuncuları resmi test sunucusunda özel mi özel bir tur atmaya davet ediyor. Burada örneğin konut sistemi veya binekler gibi müstakbel özellikler test edilip, yeni bölgelere girilebilecektir.

Tüm ilgi duyan ve yeni özelliklerin yanı sıra içerikleri de doyasıya denemek isteyen oyuncular, şu andan itibaren AION 3.0’ın ingilizce test istemcisini resmi başlangıç tarihinden önce önümüzdeki link üzerinden indirebilir:

http://update.aionfreetoplay.com/

İndirdikten sonra mevcut hesap bilgileriyle giriş yapılabilecektir. Test sunucuda yeni karakterler oluşturulması gerekse de, tüm oyuncular devasa bir EXP bonusu sayesinde kısa zamanda yeni içeriklerden yararlanabilecektir.

Bir beta testinde de olduğu gibi AION Ekibi, oyunculardan aldığı geribildirimlerle güncellemeyi daha kaliteli hale getirecektir. Resmi güncelleme bu nedenle test evresinden farklı olabilir. Oluşturulan karakterler test evresinin sonunda kullanılamayacaktır.

Aion 3.0 Tanıtım Videosu

Benzer Yazılar

Echo of Soul Phoenix 2.0 20 Aralık’ta Geliyor!

3 sene önce
admin

Echo of Soul Phoenix 2.0 Karşınızda! Echo of Soul’un merakla beklenen büyük güncellemesini duyurmaktan mutluluk duyarız. Phoenix 2.0güncellemesi 20 Aralık 2017'de yapılacak bakımla beraber sizlerle olacak. ...

God Of War 4

4 sene önce
admin

Sony konferansın da bizlere videolar ile gösterilen bu yapım bizleri heyecanlandırmakta doğrusu. Playstation’ a özel olarak piyasaya sunulacak olan bu oyun oldukça dersine çalışmış gözüküyor. Güzel bir K...

Yazıyla İlgili Yorumlar