Aion Free to Play çok yakında Türkçe oluyor!

Bu yazı 11 yıl önce eklendi.

Aion

AION Free-to-Play: İspanyolca, İtalyanca ve Lehçe dilleri çevrimiçi

Hizmete üç yeni dil sürümü sunuluyor; Türkçe‘nin yerelleştirilmesi Eylül’de gerçekleşecek.

Gameforge, online rol yapma oyunu AION Free-to-Play’in şu andan itibaren İspanyolca, İtalyanca ve Lehçe olmak üzere üç yeni dilde hizmetinizde olacağı müjdesini sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyor. Yerelleştirme işlemi başarıyla tamamlandı ve mevcut olan Almanca, İngilizce ve Fransızca sürümlerine ekleniyor. Şu andan itibaren AION Free-to-Play büsbütün yerelleştirilmiş olan 6 dilde hizmetinizde. İstemciyi resmi web site http://www.aionfreetoplay.com/website/ üzerinden indirebilirsiniz. Eylül ayında da Türkçe sürümü karşınızda olacak.

Gameforge dil seçeneklerini artırırken ilgili dillerdeki tüm içeriklerin tamamen yerelleştirilmesine büyük özen göstermektedir: Tüm dillerin ve ekran metinlerinin yanı sıra web site ve forumlar da buna uyarlanmış olacak. Destek ve Topluluk Yönetimi ilgili ülkelerden sağlanacak. Yerelleştirmeyi bütünleyen bir unsur da yeni ülkelerin kendi sunucularına sahip olmaları. Ana dilindeki sunucuda oynamak mecburi olmayacak: Görev metinlerini ve ekran görüntülerini kendi dilinde okumak için örneğin İtalyan istemcisi kullanılsa da, İngiliz sunucusunda oyun oynamaya devam edilebilinecek.

Gameforge buna ilaveten fantezi MMO‘sunu gelecek 4.0 güncellemesine hazırlıyor. Ağustos ayında yayınlanacak olan güncelleme, yeni sınıf ve bölgelerin dışında beraberinde maksimum seviyenin yükseltimesini getirecek. Karakter / beceri açıklamarı, fragman, gelecek bölge ve mahzenler hakkında Microsite http://update.aionfreetoplay.com üzerinden şimdiden bilgi edinilebilir.

Oyuncuları fantezi dünyası Atreya’ya götüren AION Free-to-Play, onlara seçkin ve uçma yeteneğine sahip bir savaşçı olan güçlü bir Deva’ya yükselme fırsatı sunuyor. Dünya iki fraksyona ayrılmış; birinde ışıkla kutsanmış Elyoslar diğerinde ise karanlık Asmodiyerler bulunuyor. Hain Balaurlar ise bu savaştan kendine pay koparmaya çalışan ortak düşmanınız.

AION incelemesi için tıklayın.

Benzer Yazılar

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 yıl önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Watch Dogs Legion Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

3 yıl önce
admin

Ubisoft, oyunlarından Watch Dogs Legion 25-29 Mart tarihlerinde tamamen ücretsiz oynanabilecek.  Ubisoft tarafından yapılan açıklamada Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC içi...

Yazıyla İlgili Yorumlar