Aion Ücretsiz Oluyor!

Aion Free To Play

Neredeyse tüm MMORPG’lerin varoluş süreçlerinde kaçınılmaz bir aşama haline gelen free to play modeline geçiş sayesinde Aion Online tüm Avrupalı oyunculara kapılarını açıyor.

Geçtiğimiz günlerde Aion Online EU resmi sitesinde yayınlanan habere göre Şubat 2012’de Aion ücretsiz olacak. Oyunun hakları ise NCSoft‘dan Gameforge4D‘ye geçiyor. Halihazırda Aion oynayan oyuncular hesaplarını ve karakterlerini yeni sunuculara transfer edebilecekler. Bunun için NCSoft hesabınıza giriş yapıp profilinizden gerekli talimatı verebilirsiniz.

Yeni katılacak oyuncular oyunun tüm temel içeriğine erişebilecekler. Eski oyuncuların ise transfer ettikleri hesaplarına çeşitli hediyeler ve bonuslar aktarılacak. Ayrıca mağaza açma ve günlük sınırsız aether ve essence toplama seçenekleri Aion‘a eklenecek.

Eğer F2P’e ve yeni yayıncının sunucularına geçişte pürüzler yaşanmazsa, Aion gibi zengin içerikli ve ayakları yere basan bir MMORPG’yi ücretsiz oynamak hepimizin yüzünü güldürecek.

Daha fazla bilgi için Aion resmi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Aion Tanıtım Videosu

9 comments

  1. el yeteneği gerektiren çok sağlam emeklerle yapılmış bi oyun 1.5 senedir oynuyorum free olunca bozulmamasını diliyorum

    1. Evet çok güzel bi oyun kardeşim gerçekten el emeği isteyen bi oyun . Free olunca çok daha güzel olucak inşallah.

  2. Oyundaki kanatla uçma sistemi çok hoşuma gitti diyebilirim.Gerçekten çok iyi bir oyun free olunca oynucaz inşallah.Umarım herşey yolunda gider.

  3. Bu oyun free olunca tek cıvımıycak oyun olcak olsa gerek çünkü yetenek ve emek isteyen bir oyun…

    1. Aumar , evet kardeşim gerçekten oyun müthiş bişiy ve cidden el emeği isteyen bi oyun . Dört gözle beklıyorum 🙂

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir