AirRivals: Yeni sürüm gökyüzünü ateşe veriyor

Bu yazı 12 yıl önce eklendi.

AirRivals: Burning Sky

Burning Sky güncellemesi yeni haritalar, daha yüksek bir seviye sınırı, zindan sistemi ve yardımcı yoldaşlar getiriyor.

AirRivals geliştirici ekibi bu güncelleme için yeni içeriğe sahip büyük bir paket hazırladı. Özel haritalar, yeni eşyalar, daha agresif canavarlar, Sonsuzluk Alanları ve bir partner sistemi savaşa daha fazla aksiyon katacak, Phillon gezegeni mücadelesini daha heyecanlı hale getirecek.

Yeni bölgeler, heyecanlı görevler: Burning Haritaları

Deneyimli pilotlar artık seviye 110’a kadar yükselebilir ve çok sayıda heyecanlı görevler alabilir. Bu görevler altı yeni bölgede verilir ve ödüllendirilir. Bu haritalardan ikisi olan Maelstrom Çölü ve Yasak Bölge, Burning Haritaları adı verilen özel bölgelerdir ve katı seviye sınırlamalarına sahiptir. Burada bilinen canavarların hastalıklı türleri bulunur, böylece daha fazla deneyim puanları ve SPI kazanılır. Ayrıca bu bölgelerde uluslar birlikte oynayamadıkları için her ulusun özel bir bölge haritası bulunur.

Sonsuzluk Alanları pilotları birleştiri

Tipik rol oyunlarındaki zindan sisteminde olduğu gibi buraya günde sadece bir kez giriş yapılabilir. Kapısının şehirlerde bulunduğu Sonsuzluk Alanları’na girebilmek için en az iki en fazla altı pilotun savaşa hazır olması gerekir. Bunun ardından iki zorlu mod daha seçilebilir, bunlarda ya uzay üssü sayısız canavara karşı savunulur ya da bir dizi patron canavarın alt edilmesi gerekir. Ödül olarak orplar, haritalar, silahlar, motorlar ve CPU’lar kazanılabilir.

AirRivals oyununda bir başka yenilik Özel Elektronik Dronelerdir (ÖED). Bu sadık yoldaşlar savaş puanlarıyla alınabilir ve pilotların yanında yıldızların arasında savaşır. Ayrıca ÖEDler şehirdeki hareket hızını yüzde 10 yükseltir ve kullanılan uçuş aracıyla ilgili durum bilgileri gönderir.

AirRivals hakkında daha fazla bilgi almak ve kayıt olmak için oyunun resmi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Benzer Yazılar

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 yıl önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Watch Dogs Legion Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

3 yıl önce
admin

Ubisoft, oyunlarından Watch Dogs Legion 25-29 Mart tarihlerinde tamamen ücretsiz oynanabilecek.  Ubisoft tarafından yapılan açıklamada Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC içi...

Yazıyla İlgili Yorumlar