Allods Online – Tanrıların Oyunu yayınlandı!

Bu yazı 12 yıl önce eklendi.

Mail.Ru Games Allods Online’ın yeni genişleme paketi Tanrıların Oyunu’nu yayınladı.

Mail.Ru Games, ödül sahibi çok oyunculu rol yapma oyunu Allods Online için hazırladığı birçok değişiklik ve yeniliği içeren “Tanrıların Oyunu” isimli genişleme paketinin son halini yayınladı. Yepyeni bir karakter sınıfı, yeni savaş alanı, yeni bölgeler, iyileştirilmiş istemci performansı gibi özelliklerin yanı sıra seviye sınırını 51’e yükselten bu güncelleme Allods Online’a birçok yeni ve heyecan verici özellik ekliyor. Ayrıca oyun içerisinden kullanıcının Facebook duvarına resim ve mesaj yollamasını sağlayan bir özelliği bünyesinde barındıran genişleme oyuncuların çok ilgisini çekiyor.

Genişleme paketindeki en önemli özellikler şunlar:

  • Ozan isimli yeni bir karakter sınıfı
  • Seviye sınırı 51’e yükseltildi
  • Ölü Şehir isimli yeni takım bölgesi
  • Kanlı Vadi isimli yeni savaş alanı
  • Ulu ünvanı adı verilen yeni bir hedef
  • Yeni saç şekilleri, astral gemi dekorasyonları, yeni evcil hayvan
  • Facebook bağlantısı: Oyuncular artık oyun içerisinden duvarlarına mesaj ve oyunda aldıkları resimleri yollayabilecekler.

Allods Online: Tanrıların Oyunu Tanıtım Videosu

Allods Online, oyuncuları eşsiz devasa evreni ve sürükleyici hikayesiyle kendine bağlamayı başaran, muhteşem grafiklere sahip fantastik bir MMORPG’dir. Oyuncular altı ırk ve dokuz sınıf arasından istediklerini seçerek, oyunun ilerleyen aşamalarında bu karakterlerine çok çeşitli özellikler kazandırabilirler. Astral gemi sistemi sayesinde savaş yalnız karada değil aynı zamanda astral uzayda da gerçekleştirilebiliyor. Oyuncular sahip oldukları astral gemilerle diğer oyunculara ve yaratıklara karşı savaşıp, uzayda sürüklenen adalara saldırılar düzenleyip ganimet toplayabiliyorlar.

İlk ve tek Türkçe seslendirmeli MMORPG olan Allods Online’ın seslendirmesinde birçok tanınmış sinema ve tiyatro oyuncusunun yanı sıra müzik dünyasından seçkin sanatçılarda bulundu. 12 milyon doları aşkın üretim bütçesiyle Allods Online, Rusya’da bugüne kadar hazırlanmış en kapsamlı ve detaylı oyunlardan biridir.

Güncellemeyle gelen yenilikler hakkında daha detaylı bilgilere sahip olmak ve Allods Online oynamak için lütfen www.allodstr.com adresini ziyaret edin.

Benzer Yazılar

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 yıl önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Watch Dogs Legion Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

3 yıl önce
admin

Ubisoft, oyunlarından Watch Dogs Legion 25-29 Mart tarihlerinde tamamen ücretsiz oynanabilecek.  Ubisoft tarafından yapılan açıklamada Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC içi...

Yazıyla İlgili Yorumlar