Allods Online Türkçe seslendirmeli olarak çok yakında!

Bu yazı 13 sene önce eklendi.

Her yönüyle oldukça başarılı bir MMORPG olan Allods Online çok yakında tamamen Türkçe olarak Türk oyuncularla buluşuyor. Haberi daha ilgi çekici kılan şey, ilk kez bir MMORPG oyununun tamamen Türkçe seslendirilecek olması.

Oyun bilim kurgu ve fantastik öğeleri harmanlayan özgün bir tarza sahip. Grafik yönüyle World of Warcraft’a oldukça benzeyen Allods Online, içerik zenginliği ve hoş tasarımlarıyla türü bir adım öteye taşıyor.

Oyunun kapalı betasına katılmak için http://www.allodstr.com/ sayfasından kayıt yaptırmanız gerekiyor. Seslendirmelere örnek olarak kapalı betadan alınan şu videoyu izlemenizi öneririm:

Allods Online Kapalı Beta Ekran Görüntüleri

 

Benzer Yazılar

Fifa 22`de Yeni Neler Var ? En Ucuz Nereden Alınır ?

2 sene önce
admin

Fifa 22`de Yeni Neler Var ?    Popüler futbol oyununda bu yıl yapılan en büyük değişiklik, kullandıkları arayüz temasını değiştirmek oldu. Açık renkler yerine mavi ve lacivert yeni tema seçildi. Arayüz tekni...

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 sene önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Yazıyla İlgili Yorumlar

  1. hk416hk dedi ki:

    Mükemmel bir para tuzağı 1 ila 5 bin tl harcayıp karakterini silen en az 100 kişi var tanıdığım.Allods online kendi forumunu okumadan sakın 1 tl harcamayın oyuna paranıza yazık. lw sınırı 51 de yanlız 49 lw den 51 geçmek için en az 1500 tl lik özel taşlar almanız lazım.Üste karakterlerin skilleri her ay değişiyor. Her ay başka bir karakter gibi oluyor. bir gün pwp de kestiğiniz bir karakteri öteki gün canını dahi çizemiyorsunuz sürekli karakterlerin skil ve statları ile oynuyorlar.