Allods Online Türkçe seslendirmeli olarak çok yakında!

Her yönüyle oldukça başarılı bir MMORPG olan Allods Online çok yakında tamamen Türkçe olarak Türk oyuncularla buluşuyor. Haberi daha ilgi çekici kılan şey, ilk kez bir MMORPG oyununun tamamen Türkçe seslendirilecek olması.

Oyun bilim kurgu ve fantastik öğeleri harmanlayan özgün bir tarza sahip. Grafik yönüyle World of Warcraft’a oldukça benzeyen Allods Online, içerik zenginliği ve hoş tasarımlarıyla türü bir adım öteye taşıyor.

Oyunun kapalı betasına katılmak için http://www.allodstr.com/ sayfasından kayıt yaptırmanız gerekiyor. Seslendirmelere örnek olarak kapalı betadan alınan şu videoyu izlemenizi öneririm:

Allods Online Kapalı Beta Ekran Görüntüleri

 

One comment

  1. Mükemmel bir para tuzağı 1 ila 5 bin tl harcayıp karakterini silen en az 100 kişi var tanıdığım.Allods online kendi forumunu okumadan sakın 1 tl harcamayın oyuna paranıza yazık. lw sınırı 51 de yanlız 49 lw den 51 geçmek için en az 1500 tl lik özel taşlar almanız lazım.Üste karakterlerin skilleri her ay değişiyor. Her ay başka bir karakter gibi oluyor. bir gün pwp de kestiğiniz bir karakteri öteki gün canını dahi çizemiyorsunuz sürekli karakterlerin skil ve statları ile oynuyorlar.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir