Adventure Quest Worlds

Bu inceleme 12 yıl önce eklendi.
admin
Adventure Quest Worlds
 • Grafik
  5.8
 • Ses
  5.2
 • Hikaye
  6.8
 • Oynanabilirlik
  6.2
 • Genel Puan
  7.1

Adventure Quest Worlds İnceleme

AQW, yani Adventure Quest Worlds browser bir deneyim isteyecekler için çok iyi bir seçim. Oyun İngilizce ama bu pek sorun olmayacaktır. Zaten aldığınız görevleri anlayamazsanız AQW wiki’den yararlanabilirsiniz.

Oyunda 2 farklı para birimi vardır. Biri gold (oyunda kazanılan para) diğeri ise AC (satın alınan para). Oyundaki ”sınıf ” sistemi gayet tatmin edici. Başlangıçta 4 Karakterden birini seçiyorsunuz. Rogue / Warrior / Healer / Mage. Adventure Quest Worlds‘de sık sık event’ler oluyor; kilitli görevleri ve shopları açıyoruz.  Bir de bize verilen bir kitap var. Bu kitapta bir sürü alan var. Bunları sırasıyla bitiriyoruz.

Adventure Quest Worlds tek başınıza oynayacağınız bir oyun değildir ve aynı zamanda Türk oyuncular bulunmaktadır. Upgrade sistemi bulunmaktadır. Upgrade’ler para ile satın alınır. Upgrade’li itemleri ne AC ne de Gold ile satın alabiliriz.

Bu da benim karakterim: http://www.aq.com/aw-character.asp?id=Siyee

Adventure Quest Worlds resmi sitesi: http://www.aq.com/

Oyun Hakkında Yorumlarınız ; (Reklam amaçlı atılan yorumlar kabul edilmeyecektir)

 1. doğukan dedi ki:

  yılların oyunu 51 lwlla kadar geldim pvp yaptım herşey vardı 😀 ama sıkıldım ve bir daha oynamaya niyetim yok 😀

  • Ali Hasan Dere dedi ki:

   Biraz sıktığı büyük bir gerçek benim arkadaşlarım oynuyor birde sağlam karakterleriniz olması için yenilikleri takip etmeniz açısından Member yada AC çekmeniz gerekli. Arkadaşlarım bunlaır kaçırmadığında ne Member biter nede Ac. Ama eğer oynamayı kafanıza koyduysanız eğlenceli olabiliyor 🙂

 2. Deniz Can dedi ki:

  Doğukan güzel sallamışsında 2012’de oyun’un level sınırı 45’di.Şimdi ise daha yeni 50 oldu.