Araf Online 2.Beta tarihi belli oldu

Bu yazı 12 yıl önce eklendi.
Emre Yolyapan

Araf Online Kapalı Beta Tarihi

Temmuz ayının sonunda açılan Araf Online kapalı betasının 1-2 hafta arası sürmesi beklenirken bu süre 2 haftayı aştı. Oyuncularını kapalı beta açılışında olduğu gibi tekrar bekleten GameTürk firması şimdi ise 2. kapalı beta yapma kararı aldı. 2. kapalı beta tarihi ise 20 Temmuz Cuma günü olarak belirlendi.

2.kapalı betada karakterler tekrar sıfırlanacak ve oyunculara oyun sorunlarını daha iyi anlayabilmeleri için exp hapları dağıtılacak. Araf yönetimi oyunculardan oyundaki her türlü sorunu yönetime bildirerek kendilerine yardımcı olmalarını istedi. 2. kapalı beta bittikten sonra ise tekrar tüm karakterler sıfırlanacak ve açık betaya geçiş yapılacak.

Not: Araf Online açık betası tahminen Ağustos ayının ortalarına doğru başlayacak.

Araf Online resmi sitesi için tıklayın.

Benzer Yazılar

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 yıl önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Watch Dogs Legion Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

3 yıl önce
admin

Ubisoft, oyunlarından Watch Dogs Legion 25-29 Mart tarihlerinde tamamen ücretsiz oynanabilecek.  Ubisoft tarafından yapılan açıklamada Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC içi...

Yazıyla İlgili Yorumlar

  1. ozzan dedi ki:

    ya üye oldum giriyorum oyuna yazıyorum id ve şifreyi kabul etmiyo aktive et diyo açıyorum e-postayı aktivasyonla ilgili bişi gelmemiş admin yardıımmmmmm!!!!!