Araf Online Tam Sürüm 12 Ekim’de Yayında!

Bu yazı 8 sene önce eklendi.

Araf Online

1 Ay süren açık beta aşamasından sonra hazırlıkları tamamlanan ve artık TAM sürüm olarak yayına devam edecek olan ARAF Online‘da heyecan dorukta.

Uzun zamandan beridir hazırlıkları süren oyun artık TAM sürüme hazır. Tam anlamıyla Türkçeye çevrilmiş olan Araf Online Türkiye’de yayınlanacak ilk HD MMORPG oyun olma özelliğini taşıyor. Grafikleri ve oyun içi sistemi ile çok iddiali bir oyun olan Araf Online sizleri bekliyor.

Hazırlıkların uzun sürmesi ve oyunun bir türlü hazırlanamaması tabiki bekleyenler kadar oyunun Türkiye ve Avrupa haklarının sahibi olan GameTURK içinde hayli zorlu bir süreç oldu. Hatta öyle ki oyunun proje lideri Araf Online‘ı “Hayatımdan çok şey götüren bir proje oldu. Hem uykusuzluk hem telaş ve heyecan sanırım bir 10 yılım gitmiştir” şeklinde esprili bir yaklaşımla da olsa çekilen sıkıntıları biraz daha anlamamıza yardımcı oluyor.

Gameturk halen piyasada yayın hayatını sürdüren Jadde ve Ministry of War oyunlarının sahibi. Arada birkaç proje değişiklikleri olsa da genel olarak şirket bu iki temel oyun üzerine kurulu. Araf Online ile birlikte daha da güçlenerek yoluna devam ediyor.

Site: www.gameturk.com/portal/araf

Araf Online Tanıtım Videosu

Benzer Yazılar

Echo of Soul Phoenix 2.0 20 Aralık’ta Geliyor!

3 sene önce
admin

Echo of Soul Phoenix 2.0 Karşınızda! Echo of Soul’un merakla beklenen büyük güncellemesini duyurmaktan mutluluk duyarız. Phoenix 2.0güncellemesi 20 Aralık 2017'de yapılacak bakımla beraber sizlerle olacak. ...

God Of War 4

4 sene önce
admin

Sony konferansın da bizlere videolar ile gösterilen bu yapım bizleri heyecanlandırmakta doğrusu. Playstation’ a özel olarak piyasaya sunulacak olan bu oyun oldukça dersine çalışmış gözüküyor. Güzel bir K...

Yazıyla İlgili Yorumlar

  1. Şenol dedi ki:

    Bu oyunu 1.5 yıl umutlarla bekledim ancak yönetimin oyunla ilgilenmeyişi oyunu bir çok kişinin bırakmasına neden oldu. Bende bunlardan biriyim. Eğer yorumu okuyorsanız sizinde başlamanızı önermem. Bu kadar sorumsuz yönetim görmedim.