Araf Online’da Son Durum

2011’in Kasım ayından beri GameTURK tarafından Türkçe olarak kapalı betası çıkması beklenen ve iki kere kesin, bir kerede göreceli olarak kapalı beta tarihi verilen Araf Online‘da hala sonuca ulaşılamadı. Uzun zamandır Araf Online takipçilerinin yaptığı şikayet ve yorumlara kulak asmayan GameTURK firması sonunda bu oyunu çıkartmak için yeni adımlar atmaya karar verdi.

Araf projesine dahil edilen yeni yöneticilerle birlikte oyunun en kısa zamanda ve en hızlı şekilde kapalı betasının yayımlanması bekleniyor.

4 comments

  1. abicim bence çokda umutlanmayın , bu adamlar çok ciddiyetsizler eğer öyle olmasa oyunu 3 kez ertelezlerdi . Daha çok beklerler .

  2. Katılıyorum kardeşim sana iyi hatırlıyorum 2012 ocak ayında açılcak filan diyorlar çok ilgisizler o yüzden gameTÜRK oyunlarını tercih etmiyorum bir tanesini bitirmeden diyerini açmaya karar veriyorlar ne kadar o yüzden araf online hakkında tüm hevesim kaçtı malesef

  3. Araf Online ile ilgili olarak hata oluşmasına neden olan kodların yapımı düzenlenerek iletildi Yapımcı firmaya. Anlıyacağımız o ki yaz tatili başlamadan Araf Online aktif duruma gelecek. Ayrıca cbt süreci kısa tutularak belli oyuncular arasında yapılması planlanıyor. Haberler gelecektir, ”mmotr” takip ediniz 🙂

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir