Aşırı Cinsellik İçeren Far Cry!

Bu yazı 7 sene önce eklendi.
admin

2016 yılında çıkması planlanan ve en çok merak edilen oyunlar arasında olan Far Cry: Primal, yeni bir gelişmeyle gündeme oturdu.

Far Cry 3 oyununu çıkarttığı dönemde, seriyi yeniden yaratan ve oldukça çok sevdiren Ubisoft, bu oyunun hemen ardından piyasaya sürdüğü Blood Dragon DLC’si ve dördüncü oyunuyla birlikte büyük bir satış rakamına ulaşmayı başardı.

far-cry-primal-5-things-we-need-from-the-new-game-from-ubisoft-648357

Far Cry serisinin üzerinde, maddi anlamda büyük bir karlılık bekleyen ve planlayan Ubisoft, Primal oyunuyla farklı bir konsept izleyerek, satışlarını olağanüstü arttırmayı planlıyor. Ubisoft şirketinin gelecek yıl yayınlaması beklenen Far Cry: Primal, daha şimdiden büyük bir ilgi uyandırarak, herkesin dikkatini üstüne toplamayı başardı. Oyun içerisinde beklenen ve geçen gün belirlenen bir gelişmeyle de, aslında oyunun satışını oldukça arttıracak bir yenilik olduğunu söyleyebiliriz.

far_cry_primal_2016_game_photos

Oyun ve oyuncuların alacağı ürünler için yaş sınırını belirleyen ESBR kurumu da, geçtiğimiz gün Far Cry: Primal için yaş sınırını belirleyerek, bildirisini sundu. Far Cry oyunun içerisinde çok aşırı cinsel obje, sahne ve aşırı kan olduğu için, 17+ yaş sınırıyla raflardaki yerini alırken, daha şimdiden bu kısıtlama insanların iştahını kabartmış gibi görünüyor.

Oyun, PlayStation 4 ve Xbox One için 23 Şubat 2016 ‘da piyasaya sürülecekken, PC sürümünün tarihi ise, 1 Mart 2016 olarak belirlendi.

Benzer Yazılar

Fifa 22`de Yeni Neler Var ? En Ucuz Nereden Alınır ?

1 sene önce
admin

Fifa 22`de Yeni Neler Var ?    Popüler futbol oyununda bu yıl yapılan en büyük değişiklik, kullandıkları arayüz temasını değiştirmek oldu. Açık renkler yerine mavi ve lacivert yeni tema seçildi. Arayüz tekni...

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

2 sene önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Yazıyla İlgili Yorumlar