Aşk Ritmi Online Kapalı Betası 18 Ekim’de

Bu yazı 12 yıl önce eklendi.

Aşk Ritmi Online

Aşk Ritmi Online; Türk kültürüne önem veren, 3D grafiklere sahip, Anime tiplemeleri ile birlikte client (oyun istemcisi) tabanlı bir dans oyunudur. Son zamanların trendleri olan “Apache Style” ve “Gangnam Style” akımlarını oyun etkileşimlerine ve müziklerine entegre etmiştir.

Kapalı beta açılış tarihi : 18 October 2012 – 14:00

DANS MODLARI

Bireysel Klasik Dans Modu : Bireysel Klasik dans modu’nda arkadaşlarınızla birlikte yada tek başınıza dans edebilir. En yüksek skoru elde ederek dans savaşını kazanabilirsiniz.

Takım Savaşı Dans Modu : Takım Savaşı dans modu’nda “1vs1”  , “2vs2”, “3vs3”, “4vs4” şeklinde takımlar oluşturarak savaşabilirsiniz.  Karşılıklı en fazla 2 takım savaşabilir.

Çift Partisi Dans Modu : Çift Partisi dans modu’nda 1 bay ve 1 bayan olmak üzere ikili çiftler oluşturarak diğer çiftlere meydan okuyabilirsiniz. Bu dans modunu oynayabilmeniz için en az 2 çift gerekmektedir.

Buluşma Partisi Dans Modu : Buluşma Partisi dans modu’nda en az 3 bayan ve 3 bay bulunmak zorundadır. Karşılıklı eş değiştirerek yapılan bu dans savaşında önemli olan dans sonunda en doğru eşi seçebilmenizdir. Eğer iki farklı kalp birbiri için atıyorsa, Aşk Ritmi’nin kaderi onlar için yollarının kesişmesini sağlayacaktır.

Zıp Zıp Dans Modu : Zıp Zıp dans modu 1 bayan ve 1 bay olmak üzere ikili çiftler şeklinde oynanmaktadır. Bu dans modunu sevgiliniz ve siz olmak üzere 2 kişi oynayabilirsiniz yada diğer çiftlere karşı Aşk’ınızın uyumlu ritmini onlara gösterebilirsiniz.

ETKİLEŞİMLER

Kişisel İfadeler 1 : Bu etkileşimler tüm oyuncularımız için genel olarak kullanabilecekleri etkileşimlerdir.

Kişisel ifadeler 2 : Bu etkileşimler “Mağaza”da bulunan “Genel” bölümünden oyun içi skorla satın alınabilir ve süreli olarak kullanılabilir.

Kişisel ifadeler 3 : Bu etkileşimler tam sürümde ücretli olarak ve adetli şekilde satılacaktır ve satın alındıktan sonra kullanılabilecetir.

Aşk Ritmi Online Resmi Sitesi: http://askritmi.mayngames.com/

Aşk Ritmi Online Tanıtım Videosu

Benzer Yazılar

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 yıl önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Watch Dogs Legion Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

3 yıl önce
admin

Ubisoft, oyunlarından Watch Dogs Legion 25-29 Mart tarihlerinde tamamen ücretsiz oynanabilecek.  Ubisoft tarafından yapılan açıklamada Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC içi...

Yazıyla İlgili Yorumlar