Assassin’s Creed Yapımcısından Yeni Oyun Geliyor!

Bu yazı 5 sene önce eklendi.
admin

Dünyanın en önemli oyunlarından olan Assassin’s Creed serisinin başrolünde yer alan yönetmenden, 1666: Amsterdam isimli oyunun ilk videosu yayınlanarak, insanlara sunuldu. Oyunla ilgili detayları haberimizde bulabilirsiniz.

1666AmsterdamFeaturedImage

Yeni bir oyunla oyun severlerin heyecanlanmasını sağlayan yaratıcı yönetmen Patrice Desilets, Assassin’s Creed serisinde de büyük rol oynamıştı. Şimdilerde ise; konsollarda boy göstermesi beklenen 1666: Amsterdam oyunuyla mükemmel bir başlangıç yapmayı planlayan Desilets, konusu ve karakteri oldukça ilgi çeken oyuna yoğunlaşmış durumda.

Oyunun ilk görüntüleri yayınlanırken; gazeteci Brandon Sheffield tarafından kayıt edilen oyun videosuna baktığımız zaman, sanatsal açıdan Assassin’s Creed tadını sunduğunu söyleyebiliriz. Oyunda bizim yöneteceğimiz karakterimizin yine pelerini olması ve korkunç canavarlara dönüşerek halüsinasyonlara sebep olması da, farklı bir uygulama olacağa benziyor. Oyunda Şeytan’dan daha kötü olmak vaat edilirken; kara kedi, fare, kara büyü ve karga gibi hayvanların tamamını kontrol etme şansına sahip olacağız.

1666: Amsterdan oyununun geliştiricisi ise; THQ Montreal idi. Ancak PlayStation 3 ve XBox 360 için çıkması beklenen oyunda olumsuz bir gelişme yaşanarak, THQ ‘nin iflasıyla birlikte Ubisoft stüdyoyu satın aldı. Bu nedenle, şimdilik geliştirilmesine ara verildi.

Bu aşamadan sonra oyunun başına geçen Patrice Desilets, oyunu geliştirerek konsollara sunmayı amaçlıyor. Çıkış tarihi belli olmayan oyunda, grafik açısından daha kaliteli bir yapı bekleniyor.

Benzer Yazılar

Echo of Soul Phoenix 2.0 20 Aralık’ta Geliyor!

3 sene önce
admin

Echo of Soul Phoenix 2.0 Karşınızda! Echo of Soul’un merakla beklenen büyük güncellemesini duyurmaktan mutluluk duyarız. Phoenix 2.0güncellemesi 20 Aralık 2017'de yapılacak bakımla beraber sizlerle olacak. ...

God Of War 4

4 sene önce
admin

Sony konferansın da bizlere videolar ile gösterilen bu yapım bizleri heyecanlandırmakta doğrusu. Playstation’ a özel olarak piyasaya sunulacak olan bu oyun oldukça dersine çalışmış gözüküyor. Güzel bir K...

Yazıyla İlgili Yorumlar