Assassin’s Creed Yapımcısından Yeni Oyun Geliyor!

Bu yazı 8 yıl önce eklendi.
admin

Dünyanın en önemli oyunlarından olan Assassin’s Creed serisinin başrolünde yer alan yönetmenden, 1666: Amsterdam isimli oyunun ilk videosu yayınlanarak, insanlara sunuldu. Oyunla ilgili detayları haberimizde bulabilirsiniz.

1666AmsterdamFeaturedImage

Yeni bir oyunla oyun severlerin heyecanlanmasını sağlayan yaratıcı yönetmen Patrice Desilets, Assassin’s Creed serisinde de büyük rol oynamıştı. Şimdilerde ise; konsollarda boy göstermesi beklenen 1666: Amsterdam oyunuyla mükemmel bir başlangıç yapmayı planlayan Desilets, konusu ve karakteri oldukça ilgi çeken oyuna yoğunlaşmış durumda.

Oyunun ilk görüntüleri yayınlanırken; gazeteci Brandon Sheffield tarafından kayıt edilen oyun videosuna baktığımız zaman, sanatsal açıdan Assassin’s Creed tadını sunduğunu söyleyebiliriz. Oyunda bizim yöneteceğimiz karakterimizin yine pelerini olması ve korkunç canavarlara dönüşerek halüsinasyonlara sebep olması da, farklı bir uygulama olacağa benziyor. Oyunda Şeytan’dan daha kötü olmak vaat edilirken; kara kedi, fare, kara büyü ve karga gibi hayvanların tamamını kontrol etme şansına sahip olacağız.

1666: Amsterdan oyununun geliştiricisi ise; THQ Montreal idi. Ancak PlayStation 3 ve XBox 360 için çıkması beklenen oyunda olumsuz bir gelişme yaşanarak, THQ ‘nin iflasıyla birlikte Ubisoft stüdyoyu satın aldı. Bu nedenle, şimdilik geliştirilmesine ara verildi.

Bu aşamadan sonra oyunun başına geçen Patrice Desilets, oyunu geliştirerek konsollara sunmayı amaçlıyor. Çıkış tarihi belli olmayan oyunda, grafik açısından daha kaliteli bir yapı bekleniyor.

Benzer Yazılar

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 yıl önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Watch Dogs Legion Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

3 yıl önce
admin

Ubisoft, oyunlarından Watch Dogs Legion 25-29 Mart tarihlerinde tamamen ücretsiz oynanabilecek.  Ubisoft tarafından yapılan açıklamada Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC içi...

Yazıyla İlgili Yorumlar