Battle of The Immortals Sonunda Türkiye’de

Bu yazı 11 yıl önce eklendi.

Battle of The Immortals

Uzak doğu ve Avrupa’da ilgiyle karşılanan Battle of the Immortals yakında Türk oyuncuların karşısına çıkacak. Uzun süren çeviri ve lokalizasyon çalışmaları sonunda oyunun indirilebileceği link oyuncularla paylaşıldı.

BOI Ekibi’nin yaptığı açıklamada bugüne kadar yaşananlar, gecikmenin nedenleri ve daha pek çok şey anlatıldı. Oyunun indirilebileceği link resmi Twitter adresi üzerinden paylaşılırken açılış tarihi kısa bir süre içerisinde açıklanacak.

Açıklamanın tam metnine buradan ulaşabilirsiniz: http://bit.ly/boiaciliyor

Battle of the Immortals oyuncuya İskandinav ve Çin mitolojilerinden kaynağını alan hikayesi, sevimli hizmetkarları, binlerce eşyası ve evlilik gibi kendine has özellikleri ile oldukça geniş bir dünya sunuyor. Türk oyuncular isimlerini Türk mitolojilerinden alan sınıflarla oynayabilecek. Oyunda son seviye ise 115.

Siz de Battle of the Immortals dünyasına katılmak isterseniz  http://www.joygame.com/battle-of-the-immortals adresinden resmi internet sitesini ziyaret edebilir; http://www.facebook.com/JoygameBOI ve https://twitter.com/BOIJoygame adreslerinden sosyal medya sayfalarına erişebilirsiniz.

Benzer Yazılar

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 yıl önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Watch Dogs Legion Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

3 yıl önce
admin

Ubisoft, oyunlarından Watch Dogs Legion 25-29 Mart tarihlerinde tamamen ücretsiz oynanabilecek.  Ubisoft tarafından yapılan açıklamada Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC içi...

Yazıyla İlgili Yorumlar