Battle of The Immortals Sonunda Türkiye’de

Bu yazı 7 sene önce eklendi.

Battle of The Immortals

Uzak doğu ve Avrupa’da ilgiyle karşılanan Battle of the Immortals yakında Türk oyuncuların karşısına çıkacak. Uzun süren çeviri ve lokalizasyon çalışmaları sonunda oyunun indirilebileceği link oyuncularla paylaşıldı.

BOI Ekibi’nin yaptığı açıklamada bugüne kadar yaşananlar, gecikmenin nedenleri ve daha pek çok şey anlatıldı. Oyunun indirilebileceği link resmi Twitter adresi üzerinden paylaşılırken açılış tarihi kısa bir süre içerisinde açıklanacak.

Açıklamanın tam metnine buradan ulaşabilirsiniz: http://bit.ly/boiaciliyor

Battle of the Immortals oyuncuya İskandinav ve Çin mitolojilerinden kaynağını alan hikayesi, sevimli hizmetkarları, binlerce eşyası ve evlilik gibi kendine has özellikleri ile oldukça geniş bir dünya sunuyor. Türk oyuncular isimlerini Türk mitolojilerinden alan sınıflarla oynayabilecek. Oyunda son seviye ise 115.

Siz de Battle of the Immortals dünyasına katılmak isterseniz  http://www.joygame.com/battle-of-the-immortals adresinden resmi internet sitesini ziyaret edebilir; http://www.facebook.com/JoygameBOI ve https://twitter.com/BOIJoygame adreslerinden sosyal medya sayfalarına erişebilirsiniz.

Benzer Yazılar

Echo of Soul Phoenix 2.0 20 Aralık’ta Geliyor!

3 sene önce
admin

Echo of Soul Phoenix 2.0 Karşınızda! Echo of Soul’un merakla beklenen büyük güncellemesini duyurmaktan mutluluk duyarız. Phoenix 2.0güncellemesi 20 Aralık 2017'de yapılacak bakımla beraber sizlerle olacak. ...

God Of War 4

4 sene önce
admin

Sony konferansın da bizlere videolar ile gösterilen bu yapım bizleri heyecanlandırmakta doğrusu. Playstation’ a özel olarak piyasaya sunulacak olan bu oyun oldukça dersine çalışmış gözüküyor. Güzel bir K...

Yazıyla İlgili Yorumlar