Battle of The Immortals Tatile Hazır

Battle of The Immortals

Joygame’in popüler MMORPG oyunu Battle of the Immortals gelecek yeni güncellemesi ve özel kampanyaları ile Şubat Tatiline hazır!

Battle of the Immortals’a yeni gelecek yama ile oyuncuların bildirdiği görsel hatalar giderilecek ve sürpriz içerikler oyuna eklenecek. Şubat Tatili’nin ilk sürprizi oyunda kalma etkinliği. Buna göre 24- 27 Ocak arasında en az iki saat oyunda kalan tüm oyuncular muhteşem bir bineğin sahibi olacak. Yine Şubat tatiline özel olarak her gün, belirli saatlerde Çifte TP ve İki Kat daha fazla eşya etkinlikleri aktif olacak.  Ayrıca tatil başında 10. Seviye tüm oyunculara Tears of Valkyrie; 45. Seviye oyunculara Platin Soylu Kartı (7), 70. Seviye oyunculara Robo Canavar, 100 ve üstüne Gösterişli Cevher Paketi hediye edilecek. Bunların yanı sıra Battle of the Immortals Oyun Görevlilerinin düzenlediği etkinlikler ile eğlence doruklara ulaşacak ve yine birçok ödül oyuncuların olacak.

Battle of the Immortals’ta her güne özel farklı kampanyalar devam ediyor.  Günün Fırsatı, Haftanın Ekran Görüntüsü ve hediye kazanabileceğiniz pek çok farklı içeriği kaçırmamak için BOI’nın Facebook sayfasını takip edebilirsiniz. www.facebook.com/JoygameBOI

Battle of The Immortals incelemesi için tıklayın.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir