Battle of The Immortals Temmuz Sonunda Yayınlanıyor

Bu yazı 8 sene önce eklendi.

Battle of The Immortals

Joygame‘in yayınlanmayı bekleyen oyunlarından Battle of The Immortals için yeni bir video daha geldi. BOI ekibi oyunu bekleyen oyun severler için küçük bir ofis turu videosu yayınladı. Bu videoda Battle of The Immortals ile ilgili yapılan çalışmalar Joygame çalışanları tarafından oyunculara aktarılıyor. Ayrıca videoda Joygame’in diğer oyun ekiplerinin Battle of the Immortals ile ilgili görüşleri de izlenebilir.

Joygame Pazarlama Direktörü Ozan Aydemir de videoda Battle of The Immortals hakkındaki görüşlerini dile getirdi. Oyun ile ilgili yapımcı firmadan beklenen bir kaç istek kaldığını kaydeden Aydemir, oyunun Temmuz sonunda oyuncularla buluşacağını söyledi. Yatırım ortaklığı sonrası Joygame’de İş Geliştirme üzerine çalışmaya başlayan Matthew Moon’da görüşlerini paylaşanlardan. Moon: “Oyun Kore’de ilk çıktığında çok başarılı olmuştu. Türkiye’de de bu başarısını tekrar edeceğini düşünüyorum” dedi.

Battle of The Immortals‘da oyuncuları mitolojik hikayelerden esinlenerek oluşturulmuş farklı bir dünya ve binlerce eşya, binek ve set seçme imkanı bekliyor. Oyun severler altı farklı sınıftan birini seçebilirler. Son seviye ise 115.

Battle of the Immortals ile ilgili gelişmeleri takip etmek için resmi sitesini ziyaret edebilir http://www.joygame.com/battle-of-the-immortals/ Facebook https://www.facebook.com/JoygameBOI ve Twitter https://twitter.com/boijoygame sayfalarını ziyaret edebilirsiniz.

Benzer Yazılar

Echo of Soul Phoenix 2.0 20 Aralık’ta Geliyor!

3 sene önce
admin

Echo of Soul Phoenix 2.0 Karşınızda! Echo of Soul’un merakla beklenen büyük güncellemesini duyurmaktan mutluluk duyarız. Phoenix 2.0güncellemesi 20 Aralık 2017'de yapılacak bakımla beraber sizlerle olacak. ...

God Of War 4

4 sene önce
admin

Sony konferansın da bizlere videolar ile gösterilen bu yapım bizleri heyecanlandırmakta doğrusu. Playstation’ a özel olarak piyasaya sunulacak olan bu oyun oldukça dersine çalışmış gözüküyor. Güzel bir K...

Yazıyla İlgili Yorumlar