Battlefield 1 Yeni Modu ve Videosu!

Bu yazı 4 sene önce eklendi.
admin

Konusu Birinci Dünya Savaşı olan ve son zamanlarda büyük ses getiren Battlefield 1 için yeni bir mod yayınlandı.

battlefield-1-fog-of-war-scout-camps

2016 yılına damgasını vuran tasarımı ve ses getiren yapısıyla Call of Duty serisinin bile önüne geçmeyi başaran Battlefield 1, mükemmel grafik ve konusuyla zirvedeki yerini koruyarak, yoluna devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan yeni güncellemesiyle de, ‘Fog Of War’ adında yeni bir mod eklendi.

Yeni modda, oyuncuların işi daha da zor. Sisin oldukça fazla olduğu ve görüş mesafesinin minimuma kadar düştüğü bu yeni modda, gerilim dolu dakikalar oyuncuları bekliyor. Bunun yanı sıra, oyunda yer alan harita ortadan kaldırıldığı gibi; elinizde yalnızca bir tabancayla hayatta kalmaya çalışıyorsunuz. Takım halinde oyuna girip, ilerlemeye çalışacağınız bu yeni modla birlikte, odaklanma sorunu yaşamayan ve bu konuda başarılı olan oyuncuların kolay biçimde skor üretmesi bekleniyor.

 

 

Bu videoda ise; 4K çözünürlükte, yeni oyun moduyla ilgili oynanışa ulaşabilirsiniz. Oldukça keyifli ve heyecan dolu dakikaların sizi beklediği yeni modu beğendiniz mi?

Benzer Yazılar

Echo of Soul Phoenix 2.0 20 Aralık’ta Geliyor!

3 sene önce
admin

Echo of Soul Phoenix 2.0 Karşınızda! Echo of Soul’un merakla beklenen büyük güncellemesini duyurmaktan mutluluk duyarız. Phoenix 2.0güncellemesi 20 Aralık 2017'de yapılacak bakımla beraber sizlerle olacak. ...

God Of War 4

4 sene önce
admin

Sony konferansın da bizlere videolar ile gösterilen bu yapım bizleri heyecanlandırmakta doğrusu. Playstation’ a özel olarak piyasaya sunulacak olan bu oyun oldukça dersine çalışmış gözüküyor. Güzel bir K...

Yazıyla İlgili Yorumlar