Battlefield 1 Yeni Modu ve Videosu!

Bu yazı 7 yıl önce eklendi.
admin

Konusu Birinci Dünya Savaşı olan ve son zamanlarda büyük ses getiren Battlefield 1 için yeni bir mod yayınlandı.

battlefield-1-fog-of-war-scout-camps

2016 yılına damgasını vuran tasarımı ve ses getiren yapısıyla Call of Duty serisinin bile önüne geçmeyi başaran Battlefield 1, mükemmel grafik ve konusuyla zirvedeki yerini koruyarak, yoluna devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan yeni güncellemesiyle de, ‘Fog Of War’ adında yeni bir mod eklendi.

Yeni modda, oyuncuların işi daha da zor. Sisin oldukça fazla olduğu ve görüş mesafesinin minimuma kadar düştüğü bu yeni modda, gerilim dolu dakikalar oyuncuları bekliyor. Bunun yanı sıra, oyunda yer alan harita ortadan kaldırıldığı gibi; elinizde yalnızca bir tabancayla hayatta kalmaya çalışıyorsunuz. Takım halinde oyuna girip, ilerlemeye çalışacağınız bu yeni modla birlikte, odaklanma sorunu yaşamayan ve bu konuda başarılı olan oyuncuların kolay biçimde skor üretmesi bekleniyor.

 

 

Bu videoda ise; 4K çözünürlükte, yeni oyun moduyla ilgili oynanışa ulaşabilirsiniz. Oldukça keyifli ve heyecan dolu dakikaların sizi beklediği yeni modu beğendiniz mi?

Benzer Yazılar

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 yıl önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Watch Dogs Legion Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

3 yıl önce
admin

Ubisoft, oyunlarından Watch Dogs Legion 25-29 Mart tarihlerinde tamamen ücretsiz oynanabilecek.  Ubisoft tarafından yapılan açıklamada Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC içi...

Yazıyla İlgili Yorumlar