Beklenen Call Of Duty Listelendi!

Bu yazı 5 sene önce eklendi.
admin

Oldukça büyük merak uyandıran ve hayranları tarafından uzun süredir beklenen Call Of Duty: Infinite Warfare, PlayStation Store’da sonunda listeye eklendi. Söylenenlere göre, önümüzdeki hafta tanıtılması bekleniyor.

maxresdefault

Her yıl düzenli olarak çıkartılan Call Of Duty oyununun, bu yılki versiyonu hakkında oldukça fazla söylenti ileri sürülmüştü. Söylentilerin başında yeni Call Of Duty oyununun Call Of Duty: Ghost II olacağı gelmekteydi. Fakat bu söylentiler, geçtiğimiz hafta yapılan açıklamayla birlikte, yerini oldukça uzak bir çağı gösteren ve uzayda geçen Call Of Duty oyununa bıraktı.

Gün içerisinde yaşanan bir gelişmeyle birlikte, CoD ‘un yeni oyunu olarak PS Store’da Call Of Duty: Infinite Warfare oyunu listelendi. Bunun yanı sıra, farklı bir kaynaktan alınan bilgilere göre de; resmi olarak 3 Mayıs da oyunun tanıtım videosunun yayınlanması bekleniyor.

Call-of-Duty-Modern-Warfare-2

Söylenenlere göre, yeni CoD oyunu uzayı konu alacak. Bunun yanı sıra, oyunun yalnızca yeni nesil konsollarda varlığını sürdüreceği de söylentiler arasında. Tahminlere göre; Call Of Duty: Infinite Warfare, Kasım ayında piyasaya sürülmesi beklenirken, bu tarih 9 Kasım olarak belirlenmiş gibi görünüyor. Daha önceki oyunlarla da, listelenmesiyle sızdırılan oyunlara bakarsak, yeni oyunun tanıtılması an meselesi gibi görünüyor. Sabırla 3 Mayıs’ı bekleyip, sonuca varacağız.

Benzer Yazılar

Echo of Soul Phoenix 2.0 20 Aralık’ta Geliyor!

3 sene önce
admin

Echo of Soul Phoenix 2.0 Karşınızda! Echo of Soul’un merakla beklenen büyük güncellemesini duyurmaktan mutluluk duyarız. Phoenix 2.0güncellemesi 20 Aralık 2017'de yapılacak bakımla beraber sizlerle olacak. ...

God Of War 4

4 sene önce
admin

Sony konferansın da bizlere videolar ile gösterilen bu yapım bizleri heyecanlandırmakta doğrusu. Playstation’ a özel olarak piyasaya sunulacak olan bu oyun oldukça dersine çalışmış gözüküyor. Güzel bir K...

Yazıyla İlgili Yorumlar