Beklenen Call Of Duty Listelendi!

Bu yazı 8 yıl önce eklendi.
admin

Oldukça büyük merak uyandıran ve hayranları tarafından uzun süredir beklenen Call Of Duty: Infinite Warfare, PlayStation Store’da sonunda listeye eklendi. Söylenenlere göre, önümüzdeki hafta tanıtılması bekleniyor.

maxresdefault

Her yıl düzenli olarak çıkartılan Call Of Duty oyununun, bu yılki versiyonu hakkında oldukça fazla söylenti ileri sürülmüştü. Söylentilerin başında yeni Call Of Duty oyununun Call Of Duty: Ghost II olacağı gelmekteydi. Fakat bu söylentiler, geçtiğimiz hafta yapılan açıklamayla birlikte, yerini oldukça uzak bir çağı gösteren ve uzayda geçen Call Of Duty oyununa bıraktı.

Gün içerisinde yaşanan bir gelişmeyle birlikte, CoD ‘un yeni oyunu olarak PS Store’da Call Of Duty: Infinite Warfare oyunu listelendi. Bunun yanı sıra, farklı bir kaynaktan alınan bilgilere göre de; resmi olarak 3 Mayıs da oyunun tanıtım videosunun yayınlanması bekleniyor.

Call-of-Duty-Modern-Warfare-2

Söylenenlere göre, yeni CoD oyunu uzayı konu alacak. Bunun yanı sıra, oyunun yalnızca yeni nesil konsollarda varlığını sürdüreceği de söylentiler arasında. Tahminlere göre; Call Of Duty: Infinite Warfare, Kasım ayında piyasaya sürülmesi beklenirken, bu tarih 9 Kasım olarak belirlenmiş gibi görünüyor. Daha önceki oyunlarla da, listelenmesiyle sızdırılan oyunlara bakarsak, yeni oyunun tanıtılması an meselesi gibi görünüyor. Sabırla 3 Mayıs’ı bekleyip, sonuca varacağız.

Benzer Yazılar

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 yıl önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Watch Dogs Legion Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

3 yıl önce
admin

Ubisoft, oyunlarından Watch Dogs Legion 25-29 Mart tarihlerinde tamamen ücretsiz oynanabilecek.  Ubisoft tarafından yapılan açıklamada Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC içi...

Yazıyla İlgili Yorumlar