Beklenen Call Of Duty Listelendi!

Oldukça büyük merak uyandıran ve hayranları tarafından uzun süredir beklenen Call Of Duty: Infinite Warfare, PlayStation Store’da sonunda listeye eklendi. Söylenenlere göre, önümüzdeki hafta tanıtılması bekleniyor.

maxresdefault

Her yıl düzenli olarak çıkartılan Call Of Duty oyununun, bu yılki versiyonu hakkında oldukça fazla söylenti ileri sürülmüştü. Söylentilerin başında yeni Call Of Duty oyununun Call Of Duty: Ghost II olacağı gelmekteydi. Fakat bu söylentiler, geçtiğimiz hafta yapılan açıklamayla birlikte, yerini oldukça uzak bir çağı gösteren ve uzayda geçen Call Of Duty oyununa bıraktı.

Gün içerisinde yaşanan bir gelişmeyle birlikte, CoD ‘un yeni oyunu olarak PS Store’da Call Of Duty: Infinite Warfare oyunu listelendi. Bunun yanı sıra, farklı bir kaynaktan alınan bilgilere göre de; resmi olarak 3 Mayıs da oyunun tanıtım videosunun yayınlanması bekleniyor.

Call-of-Duty-Modern-Warfare-2

Söylenenlere göre, yeni CoD oyunu uzayı konu alacak. Bunun yanı sıra, oyunun yalnızca yeni nesil konsollarda varlığını sürdüreceği de söylentiler arasında. Tahminlere göre; Call Of Duty: Infinite Warfare, Kasım ayında piyasaya sürülmesi beklenirken, bu tarih 9 Kasım olarak belirlenmiş gibi görünüyor. Daha önceki oyunlarla da, listelenmesiyle sızdırılan oyunlara bakarsak, yeni oyunun tanıtılması an meselesi gibi görünüyor. Sabırla 3 Mayıs’ı bekleyip, sonuca varacağız.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir