Bir Browser Macerası: Koyotl

Bu yazı 10 sene önce eklendi.

Koyotl Ekran Görüntüleri

Son zamanlarda 3D browser oyunlarında bir artış var. Artık yüksek grafik kalitesine sahip oyunları kurulum dosyası indirmeksizin doğrudan internet tarayıcısı üzerinden oynayabiliyoruz. Bunun en güzel örneği Battlestar Galactica Online (tabii browser’ınız için unity engine’in kurulu olması gerekiyor).

Koyotl Ekran Görüntüleri 2

Jo-Mei Games’in yapımcılığını üstlendiği, Alman yayıncı Upjers tarafından 19 Nisan tarihinde oyunculara kapılarını açan Koyotl tam donanımlı bir browser RPG. Kızılderili mitlerinden esinlenilen hikayesi, yaratıkları ve mekanları ile göz alıcı bir deneyim sunan oyunda detaylı bir karakter geliştirme sisteminin yanında PvP, co-op gibi güzellikler de bulunuyor.

Koyotl‘ın şu anda tek eksiği yalnızca Almanca dilinde oynanabiliyor olması fakat kısa süre içinde İngilizce olarak ve ileride belki de Türkçe olarak oynayabileceğiz.

Koyotl‘a kayıt olup hemen oynamaya başlamak için buraya tıklayın!

Koyotl Ekran Görüntüleri

 

Koyotl Tanıtım Videosu

Benzer Yazılar

Echo of Soul Phoenix 2.0 20 Aralık’ta Geliyor!

3 sene önce
admin

Echo of Soul Phoenix 2.0 Karşınızda! Echo of Soul’un merakla beklenen büyük güncellemesini duyurmaktan mutluluk duyarız. Phoenix 2.0güncellemesi 20 Aralık 2017'de yapılacak bakımla beraber sizlerle olacak. ...

God Of War 4

4 sene önce
admin

Sony konferansın da bizlere videolar ile gösterilen bu yapım bizleri heyecanlandırmakta doğrusu. Playstation’ a özel olarak piyasaya sunulacak olan bu oyun oldukça dersine çalışmış gözüküyor. Güzel bir K...

Yazıyla İlgili Yorumlar