Bir Browser Macerası: Koyotl

Bu yazı 13 yıl önce eklendi.

Koyotl Ekran Görüntüleri

Son zamanlarda 3D browser oyunlarında bir artış var. Artık yüksek grafik kalitesine sahip oyunları kurulum dosyası indirmeksizin doğrudan internet tarayıcısı üzerinden oynayabiliyoruz. Bunun en güzel örneği Battlestar Galactica Online (tabii browser’ınız için unity engine’in kurulu olması gerekiyor).

Koyotl Ekran Görüntüleri 2

Jo-Mei Games’in yapımcılığını üstlendiği, Alman yayıncı Upjers tarafından 19 Nisan tarihinde oyunculara kapılarını açan Koyotl tam donanımlı bir browser RPG. Kızılderili mitlerinden esinlenilen hikayesi, yaratıkları ve mekanları ile göz alıcı bir deneyim sunan oyunda detaylı bir karakter geliştirme sisteminin yanında PvP, co-op gibi güzellikler de bulunuyor.

Koyotl‘ın şu anda tek eksiği yalnızca Almanca dilinde oynanabiliyor olması fakat kısa süre içinde İngilizce olarak ve ileride belki de Türkçe olarak oynayabileceğiz.

Koyotl‘a kayıt olup hemen oynamaya başlamak için buraya tıklayın!

Koyotl Ekran Görüntüleri

 

Koyotl Tanıtım Videosu

Benzer Yazılar

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 yıl önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Watch Dogs Legion Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

3 yıl önce
admin

Ubisoft, oyunlarından Watch Dogs Legion 25-29 Mart tarihlerinde tamamen ücretsiz oynanabilecek.  Ubisoft tarafından yapılan açıklamada Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC içi...

Yazıyla İlgili Yorumlar