BiteFight Yenilendi

Bu yazı 12 yıl önce eklendi.

BiteFight

Gameforge ve BiteFight geliştirici ekibi klasik haline gelen bu dehşet verici oyunda kapsamlı bir güncelleme gerçekleştiriyor. Geliştirilmiş oyun dizaynı, yeni özellikler ve grafiklerle Vampirler ve Kurt Adamlar arasındaki savaş yeni bir boyuta taşınıyor.

Isırıklı Savaşlar

Geliştirilen yetenek ve becerilerle hakimiyeti ele geçirmek isteyen gecenin yaratıkları arasındaki gerilim doruğa çıkıyor. Yetenek kullanmak için gereken Faaliyet Puanları artık PvE ve PvP Faaliyet Puanları olarak ikiye ayrıldı. Bu sayede oyuncular artık iki moda birden odaklanabilir. Ayrıca bu puanların yükselen yenileme oranı da artık daha hızlı şekilde hareket ve karşılık sağlayacak. Böylece daha dinamik strateji ve savaşlar gerçekleşeceği için de oyun zevkini artacak. Kahraman bilgilerinin daha net görünmesi için bilgi paneli elden geçirildi, ayrıca Hayat ve Deneyim çubukları eklendi.

Şeytan Avı

Şeytan Avı karanlık mağarayı terk ediyor ve oynanarak art arda açılabilen yeni altı yerde gün ışığına kavuşuyor. Kullanılan Faaliyet ve Hayat Puanları karşılığında oyuncuları ulaşılan bölgeye ve rakibe göre çok sayıda altın ve Deneyim Puanları bekleyecek.

Eski Duvarlarda Yeni Pırıltı

Korkutucu mezarlar, tüyler ürpertici ormanlar ve ürkütücü köyler şu anki grafiklerle daha da etkileyici hale gelecek. Avatar, sığınak ve klan kalesi grafikleri de yeniden düzenlendi. Ayrıca tüm ekipman nesneleri yeni dizaynla parlayacak.

BiteFight hakkında

BiteFight destansı fantezi dünyasının kapılarını ardına kadar açar. Burada oyuncular gecenin karanlık yaratıklarına bürünebilir. İster Vampir, ister Kurt Adam – düşman ve rakipler karşısında üstün gelebilmek için gerekli olan şey ekip çalışması ve becerikli manevralardır. Sürükleyici mücadelelerde oyuncular gölgenin tek hakimi olabilmek için birbirlerine karşı savaşır veya tehlikeli yaratıkları zorlu görevlerle alt eder.

Benzer Yazılar

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 yıl önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Watch Dogs Legion Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

3 yıl önce
admin

Ubisoft, oyunlarından Watch Dogs Legion 25-29 Mart tarihlerinde tamamen ücretsiz oynanabilecek.  Ubisoft tarafından yapılan açıklamada Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC içi...

Yazıyla İlgili Yorumlar