Blacklight: Retribution Türkçe Oluyor!

Bu yazı 8 sene önce eklendi.

Blacklight Retribution

Beklenen ücretsiz FPS Blacklight: Retribution tamamen yerelleştirilmiş olarak 08 Mart 2013’te Türk oyuncularla buluşuyor.

Perfect World Europe B.V bugün ödüllü free-to-play first-person shooter Blacklight: Retribution oyununun Türkiye’deki resmi çıkış tarihini duyurdu. Blacklight: Retribution tamamen Türkçe ve ücretsiz olarak 08 Mart 2013 tarihinden itibaren Türkiye’de yayınlanacak.

Zombie Studios Blacklight: Retribution ile bir önceki oyunu Tango Down’un da üzerine koyarak FPS meraklılarına en son teknoloji ürünü tabancalardan, robot tanklara uzanan devasa bir silah ve donanım koleksiyonu sunuyor. Tamamen Unreal 3 motorunu kullanan ve oyunculara Direct X 11 ile mükemmel grafikler sunan Blacklight: Retribution bütün beklentilerin de üzerine çıkarak free-to-play oyunlarına yeni bir standart getiriyor.

İsteyen herkes Blacklight: Retribution oyununu www.blacklightoyna.com adresinden indirerek hemen oynamaya başlayabilir.

Perfect World Europe B.V.’nin Genel Müdürü, Gabriel Hacker “Bugüne kadar farklı pazarlarda edinmiş olduğumuz tecrübe ile bu kez Türkiye’deki oyuncuları en kalıteli oyunlarımızdan biri ile buluşturmak istiyoruz. Perfect World’ün geniş online oyun portföyündeki ilk FPS olan Blacklight: Retribution tamamen Türkçe olarak yayınlayacağımız ilk oyun olacak.” diyor ve “Blacklight Retribution’ı Türkiye’de yayınlayarak dünya çapında daha fazla oyuncuya yüksek kaliteli oyun tecrübesi sunma hedefimizin altını çiziyor ve şimdiden 2013 yılı içerisinde Türk oyuncuları başka oyunlarla buluşturacağımızın müjdesini veriyoruz.” diye ekliyor.

Blacklight: Retribution incelemesi için tıklayın.

Blacklight: Retribution Tanıtım Videosu

Benzer Yazılar

Echo of Soul Phoenix 2.0 20 Aralık’ta Geliyor!

3 sene önce
admin

Echo of Soul Phoenix 2.0 Karşınızda! Echo of Soul’un merakla beklenen büyük güncellemesini duyurmaktan mutluluk duyarız. Phoenix 2.0güncellemesi 20 Aralık 2017'de yapılacak bakımla beraber sizlerle olacak. ...

God Of War 4

4 sene önce
admin

Sony konferansın da bizlere videolar ile gösterilen bu yapım bizleri heyecanlandırmakta doğrusu. Playstation’ a özel olarak piyasaya sunulacak olan bu oyun oldukça dersine çalışmış gözüküyor. Güzel bir K...

Yazıyla İlgili Yorumlar