Blackshot

Bu inceleme 12 yıl önce eklendi.
admin
Blackshot
 • Grafik
  7.9
 • Ses
  7.1
 • Hikaye
  8.3
 • Oynanabilirlik
  7.7
 • Genel Puan
  7.3

Blackshot İncelemesi

Blackshot İnceleme

Avrupa’da yüzbinlerce kişi tarafından sevilerek oynanan ve FPS severlerin listesinde en üst sıralarda yer alan Blackshot, ClickToGame tarafından Türkçe olarak oyunculara sunuluyor. Türkiye’de fazla kişi tarafından bilinmese de Avrupa’da kendini fazlasıyla kanıtlamış bir oyun olan Blackshot’ı deneyen hiç kimsenin pişman olmayacağını baştan belirtmek istiyorum.

Oynanış yönüyle herkesin rahatlıkla oynayabileceği kolaylıkta olan Blackshot, grafik yönünden ise orta düzeyin biraz üstünde bir performans gösteriyor. Blackshot’da ses çıkarmadan karşı takım oyuncularının ayak seslerini dinleyerek ve o an oynadığınız oyuna uygun donanımları bulundurarak oyuna bir adım önde başlayabilirsiniz.

Şu an tam sürümde olmasa da harita ve silah çeşitliliği bakımından zengin bir içeriğe sahip olan Blackshot’ın tam sürüme geçmesiyle eklenen yeni harita ve silahlarla bu çeşitliliğin daha da artacağını söyleyebiliriz. FPS oyunlarında pek rastlamadığımız bir mod olan bayrak kapma modunu ise bir çok oyuncunun seveceğini tahmin ediyorum.

Bize karakter seçme özgürlüğü de sunan Blackshot’da 4 farklı karakter arasından kendinize uygun olanı seçebilirsiniz.

Adam Garcia: Hız bakımından yavaş, dayanıklılık bakımından güçlü erkek karakter
Vanessa Green: Düşük dayanıklılığa sahip hızlı ve çevik kız karakter
Travis Banner: Düşük dayanıklılığa sahip hızlı ve çevik erkek karakter
Cathy Finn: Ağır hareketlere sahip dayanıklı kadın karakter

Not: Oyuna daha sonradan farklı karakterler eklenebilir.

Blackshot’da bulunan ustalık ve partnerlik sistemleri ise oyuncuları etkileyen en önemli özellikler. Partnerlik sistemi sayesinde kendinize bir partner edinebilir ve aynı odada bulunduğunuz takdirde sol üstte çıkan küçük bir ekrandan partnerinizi izleyebilir ve onu öldüren son kişinin nerede olduğunu kısa bir süre görerek partnerinizin intikamını alabilirsiniz. Silahınızı sürekli kullanmanız sonucunda kazandığınız tecrübelerle kullandığınız silahın türünde ustalaşarak susturucu ve dürbün gibi hediyeler elde edebilirsiniz. Taktik modlarınında bulunduğu Blackshot’da rütbeniz yükseldikçe açılan taktikler arasından seçim yaparak karakterinizi daha güçlü bir hale getirmeniz de mümkün. Klanlar arasındaki savaşlarda ise kanallarda bulunan klanların oyuncu sayısının eşit olması, aynı modları seçmeleri ve hazır olma durumları sonucunda oyun otomatik olarak 2 taraf arasında bağlantı kuruyor ve savaşa başlıyorsunuz.

MMOFPS tarzına getirdiği yeni özellikler, kolay oynanabilirliği, etkili ses efektleri ve oyuncuyu sıkmayan atmosferi ile Blackshot’ı bir çok kişi gibi sizin de beğeneceğinizi düşünüyorum.

[/tab]
[tab title=”Ekran Görüntüleri”]

[/tab]
[tab title=”Video”]


[/tab]
[tab title=”Sistem Gereksinimleri”]

Minimum Gereksinimler:
İşletim Sistemi: Window XP
İşlemci: 2GHz veya üstü Pentium 4
RAM: 512MB
HDD: 2GB
Ekran Kartı: Nvidia Geforce FX 5700 / ATI Radeon 9550

Önerilen:
İşletim Sistemi: Window XP / Vista / 7
İşlemci: 3GHz Pentium 4
RAM: 1GB ve üstü
HDD: 2GB ve üstü
Ekran Kartı: Nvidia Geforce FX 5700 / ATI Radeon 9550
[/tab]
[/tabgroup]

Oyun Hakkında Yorumlarınız ; (Reklam amaçlı atılan yorumlar kabul edilmeyecektir)

 1. Deniz dedi ki:

  Çok Kolay Bir oyun.Bıçakla Tek vuruşta 2 kişi ala biliyorsunuz.Eğlenmek İçin Oynana Bilir Ama Bu oyuna Para harcanmaz.

 2. RailKinq dedi ki:

  Haritalar Kucucuk Bok Gİbi Oyun