Bombom 3.2 Yeni Sürümü ile Yaz Tatili Keyfi

Bu yazı 9 sene önce eklendi.

Bombom 3.2 geliyor

Bombom oyununun dört gözle beklenen yeni sürümü yakında açılacak. Oyuncuların Bombom oyununa verdikleri desteğe teşekkür etmek amacıyla dağıtıcı firma ELEX süper etkinlikler başlattı. “Destan Teçhizatı”, “Gizemli Kart Kutusu”, “İnci Hazine Sandığı”, “Güçlendirme Taşı”, “Matkap” gibi süper hediyeler aralıksız dağıtılıyor!

17 Temmuz’da Bombom‘un yeni sürümü 3.2 açılarak sıcak yaz günlerinde harika vakit geçirme şansı verecek! Bu sürümde bazı özel noktalar var: Başlangıç kılavuzu tamamen güncelleştirildi, oyunu başlatmak için kolay bir yol olacak; usta ve çırak için test uzak sunucusu usta ve çırak arasındaki ilişkiyi yakınlaştıracak; turnuva sisteminin açılması ile “Savaş Tanrısı” efsanesi ortaya çıkacak; imza atma özelliği eklenecek, etkinlik takası daha kolay gerçekleştirilecek. Ayrıca “Hayalet”, “Savaş İzleyicisi” gibi pek çok yeni özellik senin için hazırlandı!

Ayın 16’sından itibaren oyuna giriş yaparsan hediye paketi, güçlendirme taşı ve gizemli kartlar kazanacaksın; yükleme yaparsan “Melek”, harcama yaparsan “Bumerang” elde edeceksin, iki destan teçhizatı da seni bekliyor; açılan turnuva etkinliğine katılanlar ilahi silah ve ek ödüller kazanacak; güçlendirme etkinliğinde inci, anahtar ve silah kutusu dağıtılacak. Ayın 26’sından itibaren gücünü hızlı bir şekilde geliştirmek için gerçek silahları ücretsiz şekilde süper silahlarla değiştirebilirsin. Ayrıca çeşitli birlik ve uzak sunucu etkinlikleri de olacak. Süper hediyeler ve kampanyalar seni bekliyor.

Bombom oyunu, Asya’nın lider oyun şirketi olan ELEX’in 337.com platformu aracılığıyla dağıtılıyor. ELEX, aynı zamanda sosyal oyun olan “Mutlu Çiftlik”in de dağıtıcısı. Bombom Portekizce, Almanca, Türkçe, İspanyolca gibi toplam 7 dilde yayınlandı. Türkiye’de Bombom oyuncularının sayısı 5 milyondan fazla ve her gün 40 binden fazla yeni kullanıcı oyuna katılıyor. Daha ne bekliyorsun! Hemen sen de katıl.

Yaz tatilinde Bombom 3.2 dünyasında eğlenceli zaman geçirebilirsin!

Benzer Yazılar

Echo of Soul Phoenix 2.0 20 Aralık’ta Geliyor!

3 sene önce
admin

Echo of Soul Phoenix 2.0 Karşınızda! Echo of Soul’un merakla beklenen büyük güncellemesini duyurmaktan mutluluk duyarız. Phoenix 2.0güncellemesi 20 Aralık 2017'de yapılacak bakımla beraber sizlerle olacak. ...

God Of War 4

4 sene önce
admin

Sony konferansın da bizlere videolar ile gösterilen bu yapım bizleri heyecanlandırmakta doğrusu. Playstation’ a özel olarak piyasaya sunulacak olan bu oyun oldukça dersine çalışmış gözüküyor. Güzel bir K...

Yazıyla İlgili Yorumlar