BomBom 3.6

Bombom 3.6 sürümü geldi!

BomBom 3.6

Dört gözle beklenen Türkiye Bombom 3.6 sürümünü tüm sunuculara 11 Kasım’da yenilenecektir. Bombom oyuncusunun hızlı bir şekilde artması sayesinde yeni sürüm oyunculara yepyeni silah, uzak sunucu, etkinlik vb. konusunda eşsiz oyun deneyimi getiriyor.

Türkiye Bombom 3.6 sürümünün en çekici noktası, teçhizatın yaldızlama özelliğidir. Oyuncu yaldızlama hediye paketini satın alarak dilek incisini elde edebilir. Dilek incisi ile güçlendirilen 12.seviye teçhizatı yaldızlayarak altın teçhizata yükseltebilir. Altın teçhizat hem teçhizatın görünüşünü değiştirebilir, hem de silah, elbise, şapka, zırh vb. öğelerin hasarını yükseltebilir; ayrıca elbise ve şapkanın can miktarını artırabilir. Bu özellik, savaşma gücünüzü geliştirebilir. Oyundaki en güçlü avatar olabilirsiniz!

Ayrıca, Bombom 3.6 sürümü ek iki yenilik de sağlar: Zaman Anaforu uzak sunucusu ve modelleme öneri özelliği. Zaman Anaforu uzak sunucusunun 4 zorluk seviyesi mevcut: kolay, normal, zor ve kahraman. Başarıyla hepsini geçerseniz yeni silah olan “Gerçek·Çılgın civciv” parçasını elde edebilirsiniz. Modelleme öneri özelliği, modellemenize yardımcı olur. Ancak rastgele eşleştirme butonuna tıklayarak kendinize uygun moda olan elbiseyi bulabilirsiniz. Karakteriniz en popüler Bombom kahramanı olsun!

Bombom 3.6 sürümünde görülmemiş yenilikler size heyecan verici bir zevk getiriyor. Haydi, Bombom‘a arkadaşlarınızla hemen katılın!

Resmi websitesi: http://tr.337.com/pages/224/BomBom
Oyun adresi: http://tiny.cc/c3x1aw

Bombom incelemesi için tıklayın.

19 comments

  1. Admin Sen Ne zaman Yayınlıyacaksın Yada Hangi Sitede Yayınlanacktır bu Kodlar Bilgin varmı ??

  2. Arkadaslar promo kodu faceden acarsaniz gorursunuz faceden oynayanlar oyunu begensin ve odul alimina bassin kodu veriyor

    Hatirladigim kadariyla belkide o 3.2 dir ama 3.6 olmasi lzm
    %90 3.6

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir