Bombom – Yaratıcılık Durağı Yarışması

337.com üzerinden oynanan Bombom oyununda düzenlenen “Bombom Yaratıcılık Durağı” isimli yarışmada yaratıcılığını kanıtlayanlara ödüller verilecek. 11 Kasım 2011-11 Şubat 2012 tarihleri arasında sürecek etkinlikte oyunculardan gelecek özgün fikirler değerlendirilecek.

 Oyun ile ilgili fikirlerini (oyun içi donanım, harita, giysi, silah, karakter gibi) sunan ve dereceye giren oyunculara çeşitli ödüller verilecek. Daha da ilgi çekici olan nokta ise oyunculardan gelecek tasarım ya da fikirlerin gerçekten uygulanarak oyun içine dahil edilme şansının olması, böylece oyuncular istedikleri oyun içi nesnelere sahip olabilirler.

 Facebook üzerinden elde edilecek “beğen” sayısına ve diğer oyunculardan gelecek yorumlara göre değerlendirilecek olan yarışma oyunculara daha geniş bir sosyal ortam sağlamış olacak.

 Yurtdışında DDTank adıyla geniş bir oyuncu kitlesine ulaşan Bombom’um Türkiye’ de 2,5 milyondan fazla oyuncusu mevcut. En basit tanımı ile bulunduğun yeri ve en uygun silahı seçerek rakibini isabet ettirm
e amacı ile oynanan oyunun temel fizik kurallarına dayandığını söyleyebiliriz.

Bombom Yaratıcılık Durağı Yarışması

Bu özelliğinden dolayı koordine etme ve odaklanma yeteneklerinin gelişmesine yardımcı olan Bombom oyununun düzenlediği aktivitenin de yaratıcılık üzerine olması şaşırtıcı değil.

 Eğer siz de yarışmaya katılmak istiyor fakat çizim yeteneğinizi yeterli bulmuyorsanız hiç üzülmeyin, fikirlerinizi anlatarak da katılabilirsiniz.

 Yarışma hakkında ayrıntılı bilgi 337.com sayfasından ya da Facebook üzerinden takip edilebilir.

http://www.337.com/

http://www.facebook.com/event.php?eid=162809593815851

Yarışmaya katılmak istiyor ama henüz Bombom oynamaya başlamadıysanız linki takip ederek oyunu deneyebilirsiniz:

http://apps.337.com/lp/tr/bombom?src=tr;ddt;pr;bkmmotr

37 comments

  1. nasıl alacam yardım edermisiniz bombom yaratıcılık durağının şifresini sölüyene 3000 kupon

  2. Arkadaşlar Nolur Bombom Yaratıcılık Durağı Şifresini Söleyin Söleyene 90000 Kuponnn !!!!! DuyDuk Duymadık Demeyin 90000 Kupon Kısaca Tüm Kuponum 120 TL Werdimm YAaaa

    1. kardeş ben biliom
      istiosan inanmıosan ilk yarısını ver sonra diğer yarısını söleinceeeeeee

  3. bana bombom yaratıcılık durağının şifresini verene 2 yılık vip sınırsız olağan ustu istediğin silah istediğin sınırsız kıyafer saç ve şapka hediye etçek bide 34 lwlik çar vercem

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir