Borderlands’e farklı bir bakış – Tales from the Borderlands

Bu yazı 10 yıl önce eklendi.

Tales from the Borderlands

Telltale Games çalışanlarının işi şu aralar başlarından aşkın. The Walking Dead 2. sezonun ilk bölümünü yakında yayınlayacak olan firma, bir yandan The Wolf Among Us’ın 2. bölümünü hazırlarken, bir yandan da Game of Thrones oyunu için HBO ile çalıştığını duyurdu. Tüm bunlar yetmiyor gibi, şimdi de popüler FPS Borderlands‘e el atıyorlar.

VGX’te görücüye çıkan Tales from the Borderlands, Telltale tarzında, bölümler halinde yayınlanacak bir oyun. Tanıtım videosundan anlaşıldığı kadarıyla Handsome Jack, Mad Moxxi gibi karakterler de geri dönüyor. Bu oyunun klasik bir Borderlands olmayacağı kesin, ama daha önceki işlerine bakarak Telltale’in elinden nasıl bir iş çıkacağını merak etmemek elde değil.

Tales from the Borderlands 2014’te yayınlanacak. Şimdilik oyun hakkında daha fazla detay bulunmuyor, ancak video bir süreliğine idare edecektir.

Tales from the Borderlands

Benzer Yazılar

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 yıl önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Watch Dogs Legion Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

3 yıl önce
admin

Ubisoft, oyunlarından Watch Dogs Legion 25-29 Mart tarihlerinde tamamen ücretsiz oynanabilecek.  Ubisoft tarafından yapılan açıklamada Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC içi...

Yazıyla İlgili Yorumlar