Borderlands’e farklı bir bakış – Tales from the Borderlands

Bu yazı 10 sene önce eklendi.

Tales from the Borderlands

Telltale Games çalışanlarının işi şu aralar başlarından aşkın. The Walking Dead 2. sezonun ilk bölümünü yakında yayınlayacak olan firma, bir yandan The Wolf Among Us’ın 2. bölümünü hazırlarken, bir yandan da Game of Thrones oyunu için HBO ile çalıştığını duyurdu. Tüm bunlar yetmiyor gibi, şimdi de popüler FPS Borderlands‘e el atıyorlar.

VGX’te görücüye çıkan Tales from the Borderlands, Telltale tarzında, bölümler halinde yayınlanacak bir oyun. Tanıtım videosundan anlaşıldığı kadarıyla Handsome Jack, Mad Moxxi gibi karakterler de geri dönüyor. Bu oyunun klasik bir Borderlands olmayacağı kesin, ama daha önceki işlerine bakarak Telltale’in elinden nasıl bir iş çıkacağını merak etmemek elde değil.

Tales from the Borderlands 2014’te yayınlanacak. Şimdilik oyun hakkında daha fazla detay bulunmuyor, ancak video bir süreliğine idare edecektir.

Tales from the Borderlands

Benzer Yazılar

Fifa 22`de Yeni Neler Var ? En Ucuz Nereden Alınır ?

2 sene önce
admin

Fifa 22`de Yeni Neler Var ?    Popüler futbol oyununda bu yıl yapılan en büyük değişiklik, kullandıkları arayüz temasını değiştirmek oldu. Açık renkler yerine mavi ve lacivert yeni tema seçildi. Arayüz tekni...

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 sene önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Yazıyla İlgili Yorumlar