Borderlands’e farklı bir bakış – Tales from the Borderlands

Bu yazı 7 sene önce eklendi.

Tales from the Borderlands

Telltale Games çalışanlarının işi şu aralar başlarından aşkın. The Walking Dead 2. sezonun ilk bölümünü yakında yayınlayacak olan firma, bir yandan The Wolf Among Us’ın 2. bölümünü hazırlarken, bir yandan da Game of Thrones oyunu için HBO ile çalıştığını duyurdu. Tüm bunlar yetmiyor gibi, şimdi de popüler FPS Borderlands‘e el atıyorlar.

VGX’te görücüye çıkan Tales from the Borderlands, Telltale tarzında, bölümler halinde yayınlanacak bir oyun. Tanıtım videosundan anlaşıldığı kadarıyla Handsome Jack, Mad Moxxi gibi karakterler de geri dönüyor. Bu oyunun klasik bir Borderlands olmayacağı kesin, ama daha önceki işlerine bakarak Telltale’in elinden nasıl bir iş çıkacağını merak etmemek elde değil.

Tales from the Borderlands 2014’te yayınlanacak. Şimdilik oyun hakkında daha fazla detay bulunmuyor, ancak video bir süreliğine idare edecektir.

Tales from the Borderlands

Benzer Yazılar

Echo of Soul Phoenix 2.0 20 Aralık’ta Geliyor!

3 sene önce
admin

Echo of Soul Phoenix 2.0 Karşınızda! Echo of Soul’un merakla beklenen büyük güncellemesini duyurmaktan mutluluk duyarız. Phoenix 2.0güncellemesi 20 Aralık 2017'de yapılacak bakımla beraber sizlerle olacak. ...

God Of War 4

4 sene önce
admin

Sony konferansın da bizlere videolar ile gösterilen bu yapım bizleri heyecanlandırmakta doğrusu. Playstation’ a özel olarak piyasaya sunulacak olan bu oyun oldukça dersine çalışmış gözüküyor. Güzel bir K...

Yazıyla İlgili Yorumlar