Bu Ay God Of War Ücretsiz!

Bu yazı 8 yıl önce eklendi.
admin

PlayStation Plus kullanıcılarını bekleyen ücretsiz oyunlar içerisinde bu ay sunulacak olan oyunlardan birisi de God Of War: Ghost Of Sparta!

playstation-plus

Sony şirketi, yenilikler yapmaya devam ederken, kullanıcılarını oldukça sevindirecek içeriklerle de hakkını vermektedir. PlayStation Plus adı altında sunduğu ücretli üyelikle birlikte, PlayStation 3, PlayStation 4 ve PlayStation Vita kullanıcılarının üye olabilecekleri sistemle beraber, her ay farklı oyunları ücretsiz olarak kullanıma açıyor. Bu vesileyle birlikte, oyuncuların normal zamanda fiyatları yüksek veya almak istese dahi bazı sebeplerden dolayı alamadığı oyunlara erişme şansını veriyor.

Farklı oyun oynamak ve her ay yeni oyunlarla eğlenmek isteyenler için oldukça kaliteli ve etkili bir sistem olan PlayStation Plus üyeliği, kullanıcıların ilgisini çekmeyi başardı. Oyuncuların satın almak istedikleri fakat alamadıkları oyunlara aylık olarak ücretsiz erişim sağlayarak hem test etme, hem de eğlenceli biçimde oynama şansına erişmeleri de olanaklar arasındadır.

Bu ay ise; Sony tarafından tamı tamına 6 oyunu ücretsiz olarak sunulacak. Bu oyunlar ise; God Of War: Ghost Of Sparta, Tropico 5, Bionic Commando Rearmed 2, Table Top Racing: World Tour, LocoRoco Cocoreccho! ve Switch Galaxy Ultra oyunlarıdır.

Eski veya yeni fark etmeksizin, şirketin belli bir kriterle birlikte sunduğu ücretsiz oyunlardan faydalanmak için, PlayStation Plus üyeliğine sahip olmanız yeterlidir.

Benzer Yazılar

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 yıl önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Watch Dogs Legion Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

3 yıl önce
admin

Ubisoft, oyunlarından Watch Dogs Legion 25-29 Mart tarihlerinde tamamen ücretsiz oynanabilecek.  Ubisoft tarafından yapılan açıklamada Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC içi...

Yazıyla İlgili Yorumlar