C9 açık betası başladı

Bu yazı 12 yıl önce eklendi.

Continent of The Ninth Seal OBT

Uzun zamandır beklenen ve kapalı betası sürdürülen C9 (Continent of The Ninth Seal) için açık beta dün başladı. Artık tüm oyuncular bu aksiyon MMORPG oyununu ücretsiz oynamaya başlayabilirler.

C9 açık betası hakkındaki resmi duyuruya bu sayfadan ulaşabilirsiniz: http://c9.webzen.com/News/Notices/Read/2617

Continent of The Ninth Seal‘a kayıt olup oynamaya başlamak için tıklayın.

C9 Açık Beta Tanıtım Videosu

Benzer Yazılar

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 yıl önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Watch Dogs Legion Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

3 yıl önce
admin

Ubisoft, oyunlarından Watch Dogs Legion 25-29 Mart tarihlerinde tamamen ücretsiz oynanabilecek.  Ubisoft tarafından yapılan açıklamada Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC içi...

Yazıyla İlgili Yorumlar

 1. Ali Hasan Dere dedi ki:

  Türkçe Bekliyorum Türkçe’nin tadı bir başka oluyor . Bir sürü dil seçeneği ekleniyor ama Türkçe es geçiliyor . Bu haksızlık . Küçük yaşt

 2. Ali Hasan Dere dedi ki:

  Türkçe Bekliyorum Türkçe’nin tadı bir başka oluyor . Bir sürü dil seçeneği ekleniyor ama Türkçe es geçiliyor . Bu haksızlık . Küçük yaştaki oyun severlere karşı bi hakaret. İngilizce bilgimiz yetersiz olduğu için beceremediğimiz oyunlar var.

 3. SandaiKitetsu dedi ki:

  20 lvl oldum halen aynı işleri yapıyoruz ,Dungeona gir çık .. 6. level görevleri halen bitmedi 24 level görevleri verdi .. baya vasat geldi oyun. Dragon Nest biraz daha fazla sarmıştı açıkçası.

  • Jack O Lantern dedi ki:

   C9, Vindictus, Dragon Nest, Divine Souls… Aralarından RaiderZ sıyrılacak gibi geliyor bana. Alpha testi oldukça başarılıydı ve open world olması oyunu daha da güzel yapıyor.

 4. SandaiKitetsu dedi ki:

  Dark Blood da geliyor, sanırım o da saydığın oyunlar gibi olacak admin.. o kadar çoklu vuruş var ki trialde 5 kişi girse haritayı temizler büyük ihtimal dungeonlar olur aslına bakarsan bu tür oyunlar kısır döngüye bağlıyor belli bir lvl den sonra yapacak şeyler hep aynı değişik birşey yok Dragon demiştim 40 lvl son 30 lvl i geçtim halen karakteri yeni açmış gibiyim üstelik itemler +9 +10 karışık.. yok yok sarmıyor abi :).. bu arada RaiderZ yi merak ettim.

 5. Jack O Lantern dedi ki:

  Dark Blood bana Diablo’nun animeye bulanmış hali gibi geldi