C9 açık betası başladı

Continent of The Ninth Seal OBT

Uzun zamandır beklenen ve kapalı betası sürdürülen C9 (Continent of The Ninth Seal) için açık beta dün başladı. Artık tüm oyuncular bu aksiyon MMORPG oyununu ücretsiz oynamaya başlayabilirler.

C9 açık betası hakkındaki resmi duyuruya bu sayfadan ulaşabilirsiniz: http://c9.webzen.com/News/Notices/Read/2617

Continent of The Ninth Seal‘a kayıt olup oynamaya başlamak için tıklayın.

C9 Açık Beta Tanıtım Videosu

6 comments

  1. Türkçe Bekliyorum Türkçe’nin tadı bir başka oluyor . Bir sürü dil seçeneği ekleniyor ama Türkçe es geçiliyor . Bu haksızlık . Küçük yaşt

  2. Türkçe Bekliyorum Türkçe’nin tadı bir başka oluyor . Bir sürü dil seçeneği ekleniyor ama Türkçe es geçiliyor . Bu haksızlık . Küçük yaştaki oyun severlere karşı bi hakaret. İngilizce bilgimiz yetersiz olduğu için beceremediğimiz oyunlar var.

  3. 20 lvl oldum halen aynı işleri yapıyoruz ,Dungeona gir çık .. 6. level görevleri halen bitmedi 24 level görevleri verdi .. baya vasat geldi oyun. Dragon Nest biraz daha fazla sarmıştı açıkçası.

    1. C9, Vindictus, Dragon Nest, Divine Souls… Aralarından RaiderZ sıyrılacak gibi geliyor bana. Alpha testi oldukça başarılıydı ve open world olması oyunu daha da güzel yapıyor.

  4. Dark Blood da geliyor, sanırım o da saydığın oyunlar gibi olacak admin.. o kadar çoklu vuruş var ki trialde 5 kişi girse haritayı temizler büyük ihtimal dungeonlar olur aslına bakarsan bu tür oyunlar kısır döngüye bağlıyor belli bir lvl den sonra yapacak şeyler hep aynı değişik birşey yok Dragon demiştim 40 lvl son 30 lvl i geçtim halen karakteri yeni açmış gibiyim üstelik itemler +9 +10 karışık.. yok yok sarmıyor abi :).. bu arada RaiderZ yi merak ettim.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir